הו, סוזאן

מותג האיפור והטיפוח הבינלאומי L’ORÉAL PARIS מפתיע בשגרירת יופי חדשה, סוזן סרנדון. אגדה הוליוודית, זוכת אוסקר ומהשחקניות המוערכות ביותר בעולם הקולנוע מצטרפת לנבחרת החלומות של המותג לצד ג'וליאן מור, נעמי ווטס ובלייק לייבלי ודוגמניות העל קרלי קלוס, לארה סטון, נטשה פולי, ליה קבדה, דוצן קרוס ועוד.

סרנדון (69) קיבלה את תפקידה הראשון בסרט "ג'ו" בגיל 20, לאחר שליוותה את בעלה לעיר ניו יורק, שם קיבל תפקיד במחזמר בברודווי. התפקיד עורר מחלוקת אך סלל את המסע שלה להיותה אחת מהשחקניות הראשיות המוערכות ביותר בהוליווד, המוכרת בזכות תפקידים של נשים חזקות, סקסיות ומגוונות. רבים מסרטיה הפכו בין רגע לקלאסיקות כמו "תלמה ולואיז", "מעריצה צמודה" והלהיט הפולחני "מופע הקולנוע של רוקי". קריירת המשחק המכובדת שלה נפרסה לאורך ארבע עשורים והביאה לה חמש מועמדויות לפרסי האוסקר וזכיה בפרס השחקנית הטובה ביותר בסרט "גבר מת מהלך" משנת 1995.

כפעילה חברתית ופוליטית מלאת תשוקה, תומכת סרנדון בגורמים מתקדמים ושונים החל מזכויות להט"ב, נושאי איכות הסביבה והמאבק בגזענות. סוזן מונתה ל"שגרירת רצון טוב של יוניסף" ועובדת בכל העולם על מנת להגן על זכויות ילדים. בשנת 2006 היא קיבלה את "הפרס ההומניטרי של פעילות נגד רעב" ובשנת 2013 הפכה לפנים המפורסמת הראשונות של "צמיד 100 מעשים טובים". היא דמות נערצת לאורך כל הקריירה הארוכה שלה וממשיכה להיות נאמנה לעצמה. יחד עם התפקיד החדש שלה כסבתא, היא הוכחה חיה לכך שגיל הוא רק מספר. "אני מחכה להיות מבוגרת יותר, לשלב בו איך שאת נראית הופך לפחות ופחות מעניין ומה שאת זה מה שחשוב".

לדברי סיריל שאפוי, נשיא המותג הבינלאומי לוריאל פריז: "סוזן היא אייקון קולנועי. היא חזקה, כריזמטית, מוכשרת ובעלת מודעות עצמית משכנעת. הפעלתנות הגלויה שלה, עבודת הקולנוע שובת הלב והקסם האותנטי שלה, ממשיכים לעודד נשים להיות חסרות פחד ולהאמין בעצמן. היא אישה בעלת ערך, אמתית מבפנים ומבחוץ. כבוד הוא לנו שסוזן מצטרפת אלינו כלוריאליסטה חדשה". סרנדון היא בהחלט דוגמא יפיפייה המוכיחה שגיל הוא רק מספר והאושר הוא אביזר היופי האולטימטיבי.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    פברואר 21, 2016 על 8:32 am

    קפצתי לביקור ונהניתי, תודה רבה ושיהיה לך, לנטלי ולכל הצוות שלכם שבוע מלא באהבה ????????

  • השאר תגובה