אירוע אופנת הכלות הגדול בישראל – CELEBRIDE

(צילום: אלירן אביטל)

HERE COMES THE BRIDE 

בערב הגאלה שנערך אתמול בערב במרכז הכנסים והאירועים LAGO התכנסו מאות אורחים – וטופפו מאות רגליים נרגשות בחלל רחב הידיים, בציפייה דרוכה לקראת תצוגת האופנה בה הציגו 40 מעצבי כלות בולטים בארץ. כל מעצב בחר שמלה מובילה אחת המאפיינת את הקולקציה שלו לשנת 2019, ואושייה מעניינת שתייצג אותו, כך שהאירוע היה גדוש לא רק בשמלות – אלא גם במוזות למכביר.

אחת המוזות האהובות עלינו, שהיא גם חברה של המערכת (למען הגילוי הנאות) הייתה מיטל ווינברג שצעדה על המסלול בייצוג מופלא למותג משכית, עידן לרוס בחר בשחקנית-דוגמנית היפהפייה מלי לוי, את אלן לוקש ייצגה יוליה פלוטקין, דנה הראל בחרה בסופיה מצטנר – שגרמה לנו לתהות האם מדובר בגרסה צעירה יותר של קלאודיה שיפר בשלהי שנות התשעים, גליה להב בחרה בעומר ברבי (הצמודה של און רפאלי) שמחה גואטה ייצגה את דרור קונטנטו ועוד.

אבל האירוע המרכזי מתרחש דווקא היום! בחלל בו התקיים אתמול ערב הגאלה, הוקם כעת SHOW ROOM ענק עבור כלות פוטנציאליות וכלות עתידיות, מפיקים פרטיים ועסקיים, סטודנטיות, מאורסות טריות ונשים המחפשות שמלות ערב יוקרתיות לאירועים שונים. במהלך היום יוכלו המבקרות להכיר את המעצבים, להתרשם מהפריטים ומהאביזרים שיוצגו במקום, לקבל מידע ייעודי עבורן, כרטיסי ביקור ותיאומי פגישות אישיות למדידות אצל המעצבים בסטודיו.

שימו לב, האירוח היום מתבצע בשלושה סבבים:

סבב 1- 16:00-18:00
סבב 2- 18:00-20:00
סבב 3- 20:00-22:00

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה