נטלי עטיה | הטור האישי

איך להראות טוב בגיל 40 – בלי ניתוחים!

נולדת בשנות השבעים ואת מתחילה להרגיש את המתח שנלווה לגיל 40+? החלטתי לפנק ולשתף אתכן בסדרת הסודות שלי: איך להראות טוב בגיל 40 – בלי ניתוחים!

1. קבלי עצמך טבעית כמו שאת. תאהבי את השדיים המשקיפים מעט מטה מהמרפסת, תאהבי את הבטן, הירכיים שלך – יש לך גוף נפלא, נהגי כלפיו בעדינות – מגיע לך.
2. השתדלי לשקר לעצמך כמה שפחות (אבל לא לוותר על שקרים לגמרי, גם כי זה לא אפשרי וגם כי מחקרים הוכיחו שחשוב לשקר מעט למען בריאות טובה יותר … נשבעת לכן!) אז תעמדי מול עצמך ותהיי כנה לגבי המשפחה שלך, האיש שלך, הילדים, החברות… זה יכול להיות תהליך מכאיב לעיתים, אבל חלק בלתי נפרד מלהראות טוב בגיל 40 זה לתת לעצמך לבכות ולהתפרק. זה עושה טוב לנשמה ומשם הופ! היישר לעור הפנים.
3. לכי לשיחות עם איש מקצוע. אפילו רק עבור כמה מפגשים.לא לשמור בבטן! חיים פעם אחת – עד שיוכיחו אחרת.

4. תאהבי עם לב פתוח ותרגישי את כל המנעד הרחב של הרגשות שלך – גם אלו הפחות נעימים. הדם יזרום בעורקים שלך ישר לעור הפנים. זה עדיף עשרות מונים מהאפטיות. כי זו יכולה לייבש את הנשמה ומשם… לייבוש עור הפנים.
5. את יכולה לעשות ה כ ל. בכל גיל אפשר לשנות את העולם, גם בצעדים קטנים וגם בכיסא גלגלים. אנא הכניסי זאת עמוק לראשך החכם, זה יחסוך לך הלוואת ענק בבנק למתיחת פנים וצוואר. אז יל׳ה תהיי חסכונית. גם חסכונות כלכליים יכולים לעזור לפרצוף המשתפר שלך.
6. ספורט! נשבעת שאין ברירה ואפילו שלא בשביל הכושר, אלא הספורט והחומרים שהגוף משחרר בעקבותיו מחליקים את הנשמה וגם את הוודג׳.
7. לא תמיד הבעל והילדים יהיו החברים הכי טובים שלך. הם משפחה ומשפחה יכולה לשמח ולתסכל, להצחיק ולאמלל כאחד וזה בסדר. זה טבעי. החשוב מכל – תאהבי אותך עצמך! כמה טוב תרגישי, כמה אוויר נעים ימלא אותך והעור… גם הוא, יתמלא בהתאם.
8. תזוזי, צאי, אל תוותרי לעצמך. לכי מחוץ לבית לטיול בארץ או בעולם, במדבר או בים, בשכונה הקרובה או באוטובוס לעיר הגדולה. רק צאי, תתחדשי במראות, ריחות, תרבות, אתנחתא אחרת מהבית.
9. ו… ת ח י י כי

פה ב- NAYA אנחנו אוהבים אותך כמו שאת ❤️

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

 • הגב
  מירית
  ינואר 30, 2016 על 11:57 am

  נטלי קרידה ????
  אהבתי את הפוסט……כל טיפ שהעלית יותר מעניין מקודמו
  תודה לך נטלול על כל מה שאת עושה למענינו ואני נהנית מכל פוסט שאת מעלה לאתר!
  נטלי יישר כוח ושתהיה לך ולכל הצוות שלך שבת נעימה ושקטה ❤❤

 • השאר תגובה