הסיפור מאחורי המותג 9juillet

SUMMER IS JUST A STATE OF MIND

המותג הצרפתי 9juillet הוקם בשנת 2015 ומציע קולקציית בגדי ים ביקיני משולשים, עם סימן ההיכר של המותג – תכשיט הפעמונים. מהיכן אם כן מקור השם? מסתבר שה-9 ביולי הוא יום שמח שנמשך כל השנה ומייצג סטייט אוף מיינד של קיץ, 365 ימים בשנה. כאן נכנסות לפעולה רצועות בגד הים המקבלות תפקיד מרכזי והופכות להיות שחקניות ראשיות, איכותיות ונחשקות בזכות תכשיט הפעמונים המחובר אליהן.

פעמוני הכסף הרוקדים להם בתנועת הכתפיים, מפיקים צליל נעים וקסום והופכים את בגד הים הקלאסי לנחשק ולסמל סטטוס. הפעמונים ניתנים להחלפה ומיוצרים מהחומרים האיכותיים והיוקרתיים ביותר; זהב 18 קראט, כסף 925, נחושת, או שרף צבעוני (רזין) בצבעי כחול, אדום, לבן, או שחור (נהוג ללבוש את הרצועות כך שהפעמונים מקדימה, בולטים, גם מבעד לביגוד עליון)

באמצעות קונספט הפעמונים וההלבשה התחתונה יצרה קטיה לזינסקא את המותג 9juillet בגזרות מחמיאות ובצבעוניות שעושה מחווה לדגל צרפת, כחול, לבן ואדום. כל הקולקציה של בגדי הים, מהבד דרך התפירה ותכשיטי הפעמונים מיוצרת כולה בצרפת. תכשיט הפעמונים מיוצר במפעל האחראי בין היתר על ייצור פריטי המותג הצרפתי הנצחי שאנל.

על כל פעמון חרוט שם המותג ומהווה סימן היכר בולט לשיק האירופאי, הקלאסי והעל זמני של 9juillet.

היכן ניתן להשיג?

מותג בגדי הים 9juillet נמכר בפריז, בעיירה היוקרתית רמטואל השוכנת סמוך לחופי קאן וסאן טרופה, וגם בישראל בסטודיו ELLENE COUTURE בת"א, מירב לוי 054-2380188

לאתר הרשמי: 9juillet

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    אוגוסט 19, 2016 על 9:21 am

    בגדיי הים יפים אך הם מאד יקרים ושתהיה לכם שבת מבורכת ???

  • השאר תגובה