"עם הגב לים"

מלונות בראון גאים להשתתף בשבוע האיור 2019 ולארח את התערוכה "עם הגב לים".

מאיירת: אילנית שמיע

אוצר: איתי יעקב 

התערוכה "עם הגב לים" בוחנת את נקודות ההשקה בין העיר לבין החוף, בין הגוף החשוף למוסתר. רק המילים הללו בלבד נשמעות כמו שיר משוררות או ניגון ישראלי מקורי. בתערוכה המופלאה שתוצג בחמישה מבין עשרת מלונות בראון בתל אביב, מציגה האמנית אילנית שמיע (בוגרת בצלאל מרובת פעלים) איורים באמצעותם ניתן לבחון את ההקשרים הוויזואליים והאופנתיים שיוצרים העוברים והשבים מן הים, ולסמן את קו הגבול הגיאוגרפי בו לבוש זה עוד נותר לגיטימי, ועד כמה רחוק הם מרגישים בנוח להלך ברחבי העיר חצי עירומים.

את התערוכה אצר איתי יעקב, עיתונאי אופנה באתר Xnet שהשיק השנה את הבלוג הירושלמי "תביאו משהו חם". "עם הגב לים" היא תערוכה ראשונה באצירתו.

כאמור, התערוכה תוצג בחמישה בתי המלון של רשת "מלונות בראון" בתל אביב (עד סוף 2021 צפויה הרשת להתרחב עם שבעה מלונות חדשים בישראל ופרויקטים נוספים ביוון, גרמניה, קפריסין ועוד) במסגרת שבוע האיור 2019 שיזם יובל סער ויתקיים בפעם השישית ברחבי העיר תל־אביב-יפו. שבוע האיור ייערך כבכל שנה לאורך עשרה ימים ושני סופי שבוע, החל מיום חמישי ה-21 בנובמבר ועד ליום שבת ה־30 בנובמבר, במסגרת אירועי ״אוהבים אמנות. עושים איור״ של המחלקה לאמנויות בעיריית תל־אביב-יפו.

אלו מלונות בראון בהם תוצג התערוכה:

  • בראון TLV, קלישר 25
  • פוליהאוס, נחלת בנימין 1
  • לייטהאוס, בן יהודה 1
  • בראון ביץ׳ האוס, הירקון 64
  • דייב גורדון – גורדון 17

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה