הקשמיר של קלאודיה

קלאודיה שיפר ממשיכה לחמם מנועים עם מיזם האופנה היצירתי שלה – קולקציה של 40 פריטים מקשמיר בשיתוף פעולה עם TSE, שתוצג לראשונה בגרמניה (דיסלדורף) ובפריז החל מחודש מרץ. בשונה מדוגמניות אחרות שניסו את מזלן בעיצוב קולקציות עבור המותגים הגדולים (קייט מוס לרשת Topshop, לדוגמא) שיפר היא המנהלת הקריאטיבית של המיזם ואחראית על כל תהליך העיצוב, מעורבת במיתוג ובצילומים, ואחראית על יחסי הציבור.

נפלה ההחלטה ללהק את עצמה כדוגמנית הבית, צעד טבעי והגיוני בהתחשב בכך שמאחוריה ניסיון של 30 שנה בתעשיית האופנה כאחת הדוגמניות הבולטות של שנות ה-90' שזכו גם להצלחה מסחרית עם פרסומות לפפסי, לוחות שנה, קלטות התעמלות, הופעות אורח בסרטי קולנוע קלאסיים ("אהבה זה כל הסיפור" עם יו גרנט, "ריצ'י ריץ'" עם מקולי קאלקין, ואחרים) שערים במגזין 'רולינג סטון' ושער אחד בלתי נשכח למגזין TIME

 

 

"שיתוף הפעולה שלי עם TSE הייתה חוויה כל כך חיובית שהשלב הבא הברור היה להשיק קולקצייה אישית שלי." אומרת שיפר, ומוסיפה ש: "העבודה עם TSE היא שותפות גדולה המביאה לכדי ביטוי את התשוקה שלי לקשמיר."

את ההשראה לצבעים, הריחות והטקסטיל היא לקחה ממסעותיה בדרום ספרד, ולכן הפריטים מכילים צבעים מקוריים כמו אדום שקיעה, תפוז שרוף ושמיים כחולים. השילוב הזה של גוונים חזקים עם צבעי השמנת והניוד, מקבלים התייחסות של מוטיבים מעולם האריחים ופסיפסים עתיקים. הקולקציה כולה מורכבת מסגנון בוהמייני, קזואלי, לא מתאמץ אבל יוקרתי ועשיר, בעיקר בגלל שהקולקציה כולה עשויה על טהרת הקשמיר.

לאמיצות שביננו (הרפתקנות אופנתית היא המונח המקצועי) כדאי לדעת שהקולציה תהיה זמינה למכירה אונליין החל מחודש יולי באתר TSEcashmere.com ובקמעונאים נבחרים ברחבי העולם. המחירים ההתחלתיים הם בין 120 פאונד ועד 300 פאונד לפריט. לא זול בכלל – אבל קשמיר! תתחדשו:)

Buy Online here

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה