יש חיים בים המלח?

(צילום: שוקה כהן)

"פרמייר ים המלח" חוגגים 25 שנים עם הזמרת מאריה קארי

נתחיל מהסוף. הביקור בים המלח הוא חוויה בפני עצמה, כל שכן כאשר מדובר בחגיגה כפולה, גם ציון 25 שנה של עשייה ומחקר במותג הישראלי Premier וגם גיחה שלישית בארץ של הזמרת מאריה קארי, שהגיעה ארצה לרגל הצטרפותה כפרזטורית של המותג. מאריה עצמה מסרה בהודעה לתקשורת שהיא נרגשת לשתף פעולה עם המותג, ולהעניק לילדיה שהצטרפו אליה לחוויה הייחודית, טבילה ראשונה בים המלח, אלא שאנחנו מצאנו עניין מיוחד דווקא במסיכה שהתקבלה לניסוי על פנינו רוויות הלחות.

מסיכת הפחם בנויה בחיתוך ייחודי ופותחה בטכניקה כזו (D3) המאפשרת לה להתאים באופן מושלם לתווי הפנים. היא מגיעה כחלק מערכה של 12 מסכות – לשימוש חודשי לכל השנה, ומכיוון שהיא עשויה פחם פעיל, היא מושכת החוצה רעלים, כימיקליים ולכלוך באופן המסייע לניקוי והזנה של עור הפנים, גם לתכנית שיקומית לעור וגם כטיפול קבוע ומשמר. לאחר השימוש מצאנו את העור נעים למגע, קטיפתי ונקי באופן שמצביע על רצינות ונכונות של החברה למתג את עצמה כמתחרה בינלאומית של מותגים כמו לוריאל, אסתי לאודר וענקיות קוסמטיקה אחרות.

מסעה של קארי בביקור הנוכחי התחיל במסיבת עיתונאים שהתקיימה בת"א, שם נשאלה גם על קשריה עם ארוסה לשעבר וההסתבכות האחרונה של ראש הממשלה נתניהו בפרשת המתנות, אלא שלכל השאלות השתדלה להשיב כפוליטיקאית מדופלמת, נוגעת – ספק מרפרפת בתשובה, ומסיימת בחיוך שאומר "באמת חשבתם שבאתי לכאן בשביל לפתור את בעיות הממשלה ולהציע פתרונות למשבר השלום במזרח התיכון?". כשהיא בכל זאת נאלצה להשיב באופן נקודתי וענייני לשאלות העוסקות בפוליטיקה, אמרה הזמרת: "אני לא מתעסקת בפוליטיקה ואני אוהבת אנשים באשר הם, ללא קשר לדת, ולא חוששת מזה".

במסיבת העיתונאים חשפה מאריה לראשונה שהיא עובדת על אלבום חדש ומרכזת את מרצה לכתיבת שירים. "אני מתייחסת לעצמי כמלחינה וכותבת, אפילו יותר מזמרת, כי התשוקה שלי לכתיבת שירים גדולה יותר מהשירה עצמה." בימים אלו היא מחפשת פרויקטים קולנועיים נוספים ובנוסף, היא גם מאיירת ספר ילדים חדש על ילדה דו-גזעית יתומה. מכיוון שלא ראינו את מאמן הכדורגל הכי מפורסם במדינה, אברהם גרנט, ביקשנו לשאול האם היא יוצאת עם בן זוג חדש, אלא שאז התעייפה הדיווה ופרשה לחדרה.

שחר יובל, בעלים ומנכ"ל פרמייר ים המלח, הסביר את הבחירה במאריה קארי כפרזטורית, בכך שהיא אושיית אופנה וכוכבת בינלאומית בעלת סטייל נצחי, מחוברת לערכי המותג באופן מדויק, אלה המחברים בין הטבע למדע, בין טכנולוגיות מתקדמות לבין כל הטוב שבים המלח. "אנו שמחים על כך שמאריה תלווה אותנו בדרכנו מהנקודה הנמוכה ביותר בעולם, אל הפסגות הגבוהות של הקוסמטיקה העולמית." מאריה קארי אמנם לא ידועה כמישהי שמצליחה להחזיק מערכות יחסים לטווח ארוך, אז מאיתנו נוכל רק לאחל שיהיה בהצלחה. נתראה בביקור הרביעי!

אנחנו כאן ב-NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה