לוקסאוטיקה | קולקציות המשקפיים לסתיו-חורף 2016-17

בתמונה: משקפי RAY BAN (צילום יח"צ)

גבאנה, פראדה ושאר פינוקים

ההשקה של לוקסאוטיקה התרחשה במשרדי החברה בקומה ה-27 של גורד שחקים עם נוף מרשים של רחובות תל אביב והים הבלתי נשכח. כמו מיקום משרדי החברה, גם הקולקציות החדשות לחורף 16/17 הציגו משקפיים ממיטב מותגי העל, עם פרשנות חדשה ומעוררת השראה.

בין המותגים שהוצגו ומהם ניתן היה להתרשם, בלטו במיוחד רייבן, אמפוריו ארמני, בולגרי, מייקל קורס, שאנל, דולצ'ה וגבאנה, פראדה ושאנל, כאשר האחרונים התאפיינו בקווים נקיים בהשראת טרמינל ואביזרי מטוס ובחרו שלא להבליט את סמל המותג הכה מזוהה עימם, פראדה המשיכו בקווים מודרניים מערביים בהשראת נשים שאינן טרנדולוגיות כי אם נועזות ללכת בדרכן.

מייקל קורס שמזוהה עם סגנון הוליווד וינטאג' גלאם בהשראת שנות ה70, חידש באינטרפרטציות עכשוויות למסגרות השמרניות והקז'ואליות. אמפוריו ארמני שאבו השראה מעולם הדיגיטל והקידמה גם הם ושילבו חומרים בלתי צפויים כמו גומי ומתכות בהזרקות ויציקה. כמו כן הם הציגו עדשות אוברסייז בחיתוך מושלם ללא מסגרת הודות לטכנולוגייה חדשנית.

ככלל, ניתן היה להתרשם מעיסוק רב בפרטים הקטנים כסימני הכר ובדיטיילים דקורטיביים בהשראות מחברים מתכתיים כמו אצל גבאנה, או לחילופין, פסי טוויד בהשראת תיקי שאנל, שהוכנסו כאריגות למסגרות הצד שלהם. נדמה כי בשנים הקרובות הטרנד הבולט ביותר יהיה דווקא ה"אי בולטות". השקט בעיצוב הדיגיטלי והניקיון המונוכרומטי ייתנו את אותותיהם והעיצוב הופך, בהשראת הטכנולוגייה בתהליך תעשייתי בלתי נמנע, מינימליסטי יותר, מעודן ומתוחכם.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה