דיור לעם

(FOREVER visual | Dior)

Dior משדרגים ומשיקים מחדש את סדרת FOREVER הידועה ומציעים מספר מוצרים אשר מעניקים מרקם עור נהדר ומהנים מאוד לשימוש הן מבחינת התכולה והן מבחינת האריזות הכה יפות ואלגנטיות.

השלב הראשון הוא בסיס לשלבי האיפור בעזרת פריימר בגוון כמעט שקוף, המתאים לכל גווני העור ומחליק את הטקסטורה של הפנים, ממלא נקבוביות ומעניק שכבת הפרדה בין העור לבין האיפור. הפריימר הוא מוצר מקבע אשר מסייע למייקאפ להחזיק מעמד על העור שעות רבות יותר וגם מקל על פעולת ההסרה.

השלב השני הוא שלב הנחת המייקאפ הנוזלי בעל גימור מאט, עמיד מאוד ומתאים לחלוטין לאקלים המיוזע של הארץ. הוא מכיל בתוכו מקדם הגנה מהשמש של 35 SPF ושתי פודרות אשר מקבעות אותו תוך ההנחה על העור. בזכות שילוב פולימרים ייחודים, הטקסטורה שלו אינה נפגעת והוא שומר על אלסטיות נהדרת על פני העור. לאחר שעתיים מרגע הנחתו, הוא מתקבע בצורה מושלמת ונראה טוב יותר ואחיד מאוד. לצד המייקאפ הושקה גם ספוגית למריחתו. לאחר הרטבתה וספיגתה המוחלטת במגבת, היא מתנפחת ומאפשרת הנחה מדויקת בזכות החיתוכים שלה. החלק השטוח והדחוס יותר מיועד להנחה ולהגעה לצידי האף ואל מתחת לעיניים ואילו החלקים המעוגלים נהדרים לטשטוש ולטפיחות עדינות אשר ינקו את השאריות וישאירו את הכמות הנדרשת ולא יותר.

בשלב השלישי, תונח פודרה בתפזורת גם היא ללא גוון וגרוסה בצפיפות דקיקה אשר לא משאירה גבשושיות ומנטרלת כל ברק לא רצוי.

השלב הרביעי יהיה להניח סומק בעל שני גוונים בתוכו. האחד מפסל את עצמות הלחי ומעניק גוון טבעי, מצוין גם ליצירת הצללות עדינות בצידי האף ומתחת לקו הלסת והשני מאיר בעדינות את אזור הרכות, גשר האף ועצמות הגבה.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה