שי שלום פורש כנפיים

המעצב שי שלום (תמונה: תום מרשק)

בגדי המלך החדשים

והרי החדשות: שי שלום, מי שהיה למעצב האופנה הישראלי הראשון שהציג בשבוע האופנה מרצדס בנץ 2016, נבחר באופן רשמי לחדש את המדים של אנשי צוות האוויר וצוותי הקרקע בחברת התעופה אל-על. כחלק ממהלך ההתחדשות עליו הכריזה אל על לקראת הגעת מטוסי הדרימליינר החדשים, מחדשת החברה גם את מדיהם הייצוגיים של צוותי האוויר והקרקע, ואנחנו כבר סקרנים לראות את התוצאה הסופית, פרי עבודתו של אחד מהבוגרים המפורסמים ביותר של מכללת "שנקר", ומי שכבר הציג את יצירותיו לנשים ולגברים בכל שבועות האופנה מאז חודשה מסורת זו בשלהי חורף 2011.

דוד מימון, מנכ"ל אל על אמר היום: "אל על היא חברת התעופה הלאומית של ישראל זה 7 עשורים ואנשינו הנמצאים בממשק הישיר עם הנוסעים באוויר ועל הקרקע הם הפנים של החברה בארץ ובעולם. מדיהם של צוותי אל על מייצגים את ערכי החברה ובמיוחד את הערך והשאיפה של החברה, להעניק לכל נוסעיה את תחושת "הכי בבית בעולם". כל נוסע ישראלי יודע לזהות את צוותי אל על בכל מקום בעולם, גם ואולי במיוחד בנמלי תעופה בעולם. מסיבה זו, החלטנו לתת את המשימה החשובה של עיצוב המדים החדשים למעצב אשר יידע לשלב בין הצורך לאפשר ללובשי המדים לבצע את עבודתם בנוחות מרבית – לבין שילוב ערכי מותג אל על. מסיבה זו החלטנו לבחור בשי שלום, מעצב ישראלי מוביל המומחה באופנה עילית. אנו משוכנעים כי יידע להעריך את הסמליות הרבה שיש למדים ולעצב דגמים אפנתיים חדשים ועדכניים."

שי שלום מעצב האופנה אמר: "אני רואה אתגר משמעותי בבחירתי להיות שותף ביצירת עיצוב המדים החדשים של צוותי האוויר והקרקע של חברת התעופה הכה הישראלית אל על. כחברה אשר העבר משמש לה כבסיס להתחדשות בהווה, עם אופק נרחב לעתיד, מדי צוותי האוויר והקרקע מקפלים בתוכם תפיסה עיצובית זו, ואני גאה להיות חלק ביצירה חדשה זו".

תצוגת האופנה האחרונה של שי שלום במסגרת שבוע האופנה תל אביב 2017:

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה