פקטורי 54 מפזרת גלאם על המסלול

(צילום: אינסטגרם)

GLOBAL EXPLORER

בצהרי יום ראשון התכנסו זוגות רבים של נעליים אופנתיות, חלקן שייכות לעורכות האופנה המובילות בארץ וחלקן לעיתונאים, בלוגריות ושוחרי אופנה הפוקדים את מיטב התצוגות מידי עונה. הפעם, להבדיל מפעמים אחרות, הוצגה קולקצית סתיו-חורף 2016-17 של פקטורי 54 בקניון רמת אביב בחנות החדשה של הרשת. כמי שמרבים לבקר בבוטיקים בארץ ובעולם, ניכר שהחנות עוצבה בכוונה תחילה לתת רושם של גלרית אומנות או חלל מוזיאוני, נקייה מאוד ולבנה, היא בולטת באופיה הייחודי וביוקרה שהיא משדרת.

על המסלול המאולתר בחנות, צעדו כמה פרצופים מוכרים כמו שביט ויזל, אניה מרטירוסוב ושני זיגרון עם פריטים חדשים מהקולקציה, לוקים המציגים מראה עדכני ומתוחכם, אך כזה שאיננו מזוהה עם טרנד מסוים, אלא מתמקד בבחירה של בדים איכותיים ובפרשנות מחודשת לגזרות שנצפו עונה שעברה, באמצעות משחקי פרופורציות וגזרת האוברסייז העוברת החורף למרכז הבמה ומצליחה לרגש כאילו נצפתה כאן בפעם הראשונה.

אלא מה? שעם כל שמות המעצבים הגדולים שצעדו לפני הקהל המשולהב (ג'ורג'יו ארמאני, ויקטוריה בקהאם, מייסון מרג'אלה, ברברי ופול סמית, לציין את חלקם) השם המדובר ביותר בצהרי אותו יום היה דווקא של האמא הטריה בר רפאלי, שחזרה להופעת אורח על המסלול ופתחה את התצוגה עם מעיל צמר כחול של המותג ג'וזף, ולקינוח הגיחה גם בפינאלה של התצוגה בשמלת ערב של המותג דיסקוורד. מה יכולנו לבקש יותר מזה?

המכנה המשותף לכל הפריטים בקולקציה הוא שילוב הסגנונות והפריטים המנותקים מההיצמדות לטרנדים, מראה נינוח המעניק תחושת ביטחון בפשטות שלו. משחקי פרופורציות ואורכים שונים עם פלטת צבעים הנשענת על גווני קאמל ואדמה בשילוב של ירוק וכחול עמוק ושמנת עם חיבורים של אלמנטים המזוהים עם תרבויות שונות (כמו מעיל הפארקה) וכמובן מראה השכבות, המבוסס העונה על חומרים עדינים כמו קשמיר ומשי, תחרות ורקמות צבעוניות, טכניקות מקרמה וקרושה המאזכרות את אומנות הארט נבו וקווים פיסוליים הניכרים לאורך כל הקולקציה.

טווח מחירים:

גברים:
אביזרים: 390-14,990
נעליים: 449-3,890
ביגוד: 600-14,990

נשים:
אביזרים: 9,000- 250 ₪
ביגוד: 12,000 – 250 ₪
נעליים: 5000 – 250₪

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה