עונת הסתיו בארץ היא עונה מסובכת למי שאוהבת להתלבש בצורה אופנתית ומדוייקת. האקלים בחוץ משתנה במהלך מספר שעות מאקלים קיצי לחלוטין לאקלים סתווי וקריר, הערבים קרירים אך הימים חמים מאד והארון הופך להרבה יותר מבלבל ומבולגן. לא חייבים למהר ולהחליף את ארון הקיץ בארון החורף ברגע שבו הסתיו מציג את סימניו הראשונים. באמצעות כמה פריטים מנצחים אפשר להפוך את ארון הקיץ לארון סתיו, בלי להשקיע במלתחה סתווית שלמה שתשמש אותנו רק לחודש או חודשיים ובלי להיפרד מהפריטים הקיציים האהובים. הפעם בחרנו להציג בפניכן את הבחירות שלנו לפריטי סתיו מנצחים, שיעזרו לך להיראות שיק גם בעונה המבלבלת ביותר בשנה.

 לקינוח:

קניון רמת אביב מחלק לכם מתנות והטבות לחג! קנו ב-800 ש"ח ומעלה ביום אחד וקבלו 5 מתנות והטבות: נרתיק איפור של ARMANI (בשווי 100שח), קרם גוף מפנק של ג'ו מלון (בשווי 150שח) 100 ש"ח לרכישה בחנות FREE PEOPLE, גם 100 ש"ח לרכישת נעלי VANS וכרטיס חנייה ליום שלם (בשווי 60 ש"ח) ההטבה בין התאריכים 22-25.9.2019

לקראת החגים וראש השנה בפרט, קניון TLV משיק: TLV BOX קופסת הפתעות עם מגוון מתנות מפנקות משלל מותגי הקניון, לרוכשים בחנויות הקניון ב-800 ₪ ומעלה. בין התאריכים 25-29.9 (מינימום 1000 קופסאות, עד גמר המלאי) ט.ל.ח ובכפוף לתקנון המבצע.

רשת JACKIE O מציעה הטבה מפנקת לרגל עונת החגים שבפתח עם 100 ₪ מתנה ברכישה מעל 499 ₪ על מגוון מותגי JACKIE O (תכשיטי DIAMONFIRE, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, KOMONO שעוני JUICY COUTURE, שעוני BULOVA ועוד…) ההטבה תתקיים בין התאריכים ה 26.9-5.10.2019 (בכפוף לתקנון ההטבה, ט.ל.ח) לא כולל פנדורה וללא כפל הטבות.