הקניונים האופנתיים בארץ פותחים עונה

Gindi TLV Fashion Week 2017 (צילום: אבי ולדמן)

TLV FASHION MALL

חודש של תצוגות אופנה בקניון האופנה ת"א.

מוכנים לזה? חודש מאי מתחיל בסימן אופנתי במיוחד, מלבד היותו חודש האביב הרשמי שלנו, הוא גם פותח השנה סדרה של תצוגות אופנה בקניון האופנה תל אביב TLV FASHION MALL בהפקתו של מוטי רייפ, מי שאחראי מידי שנה על ההפקה הגרנדיוזית המסורתית של שבוע האופנה הישראלי. אבל אלו לא החדשות הטובות היחידות – כיוון שהתצוגות הללו תפתחנה לקהל הרחב ללא תשלום, ובמסגרתן תוכלו לעקוב אחרי טרנדים מובילים מתוך הקולקציות המובחרות של מיטב המותגים בקניון.

אז מה מצפה לנו? חגיגה אומנותית ומקורית של הצגת הדגמים לקהל מגוון, כאשר התצוגות תוקרנה על גבי מסכים התלויים ברחבי הקניון והתצוגה עצמה תתרחש על גבי מדרגות נעות ולא על מסלול קונבנציונאלי. במסגרת התוכנית האמנותית יתקיימו בקניון במהלך החודש 6 תצוגות אופנה שונות, בהשראות מגוונות: תצוגת שנות ה-70, תצוגת בגדי ים, תצוגת COLOR BLOCK, תצוגת ג'ינס, תצוגת שמלות PROM לקראת עונת נשפי הסיום ותצוגה לבנה לקראת שבועות.

תוכנית התצוגות:

  • תצוגת שנות ה- 70: יום רביעי 3.5 בשעה 19:00
  • תצוגת בגדי ים: יום שישי 5.5 בשעה 11:00 בבוקר
  • תצוגת color block: יום רביעי 10.5 בשעה 19:00
  • תצוגה בסימן ג'ינס: יום שישי 12.5 בשעה 11:00 בבוקר
  • תצוגת שמלות prom: יום רביעי 17.5 בשעה 19:00
  • תצוגה בלבן: יום שישי 19.5 בשעה 11:00

www.tlvmall.com

חשמונאים 96 – קרליבך 4 – מנחם בגין 97 , ת"א

InsideOut

אם בקניונים העשירים בסטייל עסקינן, אז למה לא קניון רמת אביב? הפעם ישיק קניון רמת אביב פרויקט ייחודי במהלכו סלבס ואייקוני אופנה נבחרים יפתחו את הארון וייתרמו בגדים – בתקווה לעודד את קהל האוכלוסייה למחזר בגדים ולתרום במידת האפשר. מי שהתרשמה וקיבלה השראה מיוחדת מהפרויקט, היא אושיית האופנה מיטל ווינברג אדר (בעלת הבלוג mmmwa.com) שצילמה את התורמים הפוטוגניים ומובילי דעת הקהל שנרתמו לעניין. הצילומים אוגדו לכדי תערוכה מופלאה שתוצג לצד עמדת איסוף ייחודית, שתאפשר לקהל הרחב להצטרף לסלבריטאים ואייקוני האופנה המשתתפים בפרויקט, ולתרום בגדים לארגון ויצ״ו.

"אנו שמחים להציג בפני קהל לקוחותינו הצצה אל ארון הבגדים של סלבריטאים נבחרים ואושיות אופנה, עם מסר אופנתי, כחלק מפרויקט התרומה בשיתוף ויצ״ו. קניון רמת אביב, המאגד בתוכו את מיטב מותגי האופנה, מזמין את הקהל הרחב לתערוכה הייחודית של הצלמת מיטל ווינברג אדר, אושיית אופנה בפני עצמה, ולפרויקט מיחזור הבגד ותרומה לקהילה." – אומרת טלי בראל, מנהלת השיווק של קניון רמת אביב.

מיטל ווינברג אדר, שבמסגרת הצילומים זכתה לקבל הצצה נדירה אל ארונותיהם של האנשים המסוגננים ביותר בתעשייה, בחרה לשתף בסודות של כמה מן הארונות המועדפים עליה, החל מרותם סלע שארונה הפרטי הוא צבעוני, ססגוני, כיפי ומלא חיים, ועד גלית גוטמן, שארונה הוא ככל הנראה אחד האלגנטיים והעל-זמניים במדינה. האישה שהיא סמל לישראליות ויופי טבעי משלבת בארונה הרבה מאוד פריטים שחורים וללא ספק דוגלת באמרה "less is more".

בין התורמים הנדיבים והפוטוגניים שנרתמו, מצאנו גם את אסף גרניט, יובל שרף, אורי פפר ויעל גולדמן, דורין פרנקפורט, מאיה וורטהיימר, ליאת קופלמן ועוד, אשר יחשפו את סודות ארון הבגדים הפרטי שלהם במסגרת התערוכה על מנת לרתום את הקהל הרחב לתרום ולהחליף בגדים.

  • התערוכה ועמדת איסוף הבגדים: בין התאריכים 16-30.5 ברחבה המרכזית בקומת הכניסה.
  • מפיקה ואוצרת התערוכה: מיטל ווינברג אדר.
  • הכניסה חופשית.

ramat-aviv-mall.co.il

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה