מידות טובות

רזיאלה גרשון לחורף 2016-17 (צילום: ניר סלקמן)

רזיאלה, אליאן סטולרו ואדם ברודי, למען ילדי עמותת 'לילך'

ביום שישי האחרון התקיימה תצוגת אופנה משותפת בהיכל התרבות בתל אביב, שם הוצגו הקולקציות של רזיאלה גרשון, אליאן סטולרו ומעצב אופנת הפלאס סייז הישראלי-שוויצרי אדם ברודי. האירוע עצמו נרתם למען עמותת לילך, המפעילה מועדוניות לילדים בסיכון בתל אביב (מן הראוי לציין שכל אנשי לילך, מהיו"ר ועד אחרון המתנדבים פועלים על טהרת ההתנדבות וללא תמורה כספית) בנוכחות אשת ראש העיר חולדאי, ובהנחייתה של השחקנית אסתי זקהיים, שגם פתחה את תצוגת האופנה של אדם ברודי ונראתה קורנת ומלאת ביטחון עצמי, כמעט כמו הקולגות המנוסות שטיפפו על המסלול באותו בוקר, ביניהן מיקי ממון, קטיה גאלי (הזכורה לנו לטובה מבית "האח הגדול") הודא נקש, שני חזן ואחרות.

"תצוגת האופנה השנתית מרגשת אותנו בכל פעם מחדש בזכות המתנדבים שפועלים ללא קבלת תמורה ונרתמים לטובת המטרה החשובה שהיא המשך הפעלת המועדוניות למען ילדים בסיכון. אני מבקשת להודות לכל אחד ואחד מהעושים במלאכה", אמרה ורדה זקהיים, יו"ר עמותת לילך ואמה של אסתי.

את התצוגה פתחה אליאן סטולרו עם פריטים צבעוניים, נוטפי שיק פריזאי, מתוך קולקצית סתיו-חורף 2016-17, עם הדפסים גיאומטריים ופרחוניים, מכנסיים בגזרות אלגנטיות רחבות, חליפות חצאית בשילובים שונים, מעילים וז'קטים בגזרות מחמיאות, בהדפסים ובשילובי בדים, חולצות אלגנטיות ויומיומיות ועוד. הדגמים עוצבו משילובי בדים איכותיים ויוצרים איזון מושלם בין טקסטורה וחומר, צבע וגזרות.

לאחריה הציג המעצב אדם ברודי, בסדרה מופלאה של דגמים במידות גדולות, בגזרות מחמיאות העוטפות את הגוף בדיוק בפינות הנכונות, מעצימות את הלובשת ומחזירות את הפרופורציה הנשית למרכז הבמה. את הדגמים של רזיאלה גרשון, שחתמה את האירוע, אפשר לתאר רק בשלוש מילים "דרמה מדויקת ואלגנטית". רזיאלה תציין בקרוב 40 שנות עיצוב, בהן יצרה שפה המשלבת דיוק ודרמה, מחליפות מחויטות ליום העבודה הנלבשות על ידי צמרת נשות העסקים בישראל ועד לבגדי ערב בצלליות עשירות וגדולות מהחיים.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה