תערוכת איורי אופנה של מימי זיו בשנקר

מי? מימי זיו

מתי? ביום א', 27.11.16 בשעה 20:00

היכן? מכללת שנקר, בגלריה לורבר, בנין מיטשל, ידע-עם 8, רמת גן

פרטים משלימים: התערוכה חינמית ותוצג בין התאריכים 27.11-16.12


מחפשת את הרוח

מימי זיו היא דמות מוכרת ואהובה במסדרונות התוססים של שנקר. מלבד היותה בוגרת המחלקה לעיצוב אופנה, בעלת תואר שני ותעודת הוראה מוסמכת, היא גם מעבירה בעצמה קורסים בשנקר העוסקים באיור אופנה, כך שאין תלמיד שלא מכיר או מעריך את כשרונה כ"מתת אל" ממש.

את התערוכה המדוברת אצרה הגב' לאה פרץ-רקנטי, ראש המחלקה לעיצוב אופנה בשנקר – כך שהכל נשאר במשפחה. בתערוכה תמצאו שלל איורי אופנה מהשנה האחרונה – בטכניקות ייחודיות אותן למדה ורכשה מימי במסגרת השתלמות הרפתקנית באביב 2016, במסגרת קורס איור אופנה בסנטרל סיינט מרטינ'ס בלונדון, אליו נרשמה כדי להצית מחדש את התשוקה לאיורים, לאחר שתיקה בת למעלה מעשר שנים, בהן ציירה והציגה עבודות אמנות מאוד כואבות בעקבות שברון הלב אותו חוותה לאחר מותו של בנה היקר.

על עצמה היא מספרת: "אני מציירת מגיל 3, מלמדת ציור אופנה שנים רבות (למעלה מ-15 שנים) מציירת ומשתתפת בתערוכות אמנות כל חיי, אבל תערוכת ציורי אופנה עדיין לא הייתה לי ואני כבר כמעט בת 59. זאת מתנה נהדרת שמעניק לי שנקר, המוסד בו למדתי ובו זכיתי ללמד"

מאיורים קלאסיים בצבעים עזים דרך איורים אפלים במריחות גסות של צבע שחור בשימוש במברשת סיידים ועד לאיורים עדינים ואוונגרדיים בעט פיילוט דקיק וכתמי צבע חוורים על דף, תינתן לקהל הצצה גם לסקצ' בוקס של מימי – מפנקסים קטנים ועד למחברות איור גדולות ששכנו בתיק של מימי ודפיהם עמוסים באיורים מרהיבים. במקביל לעשיה האינטימית בסטודיו, מימי מתעדת את יצירותיה ואת תהליך העבודה בצילומי וידאו וסטילס ומעלה את התכנים לבלוג, לטאמבלר ולאינסטגרם שלה.

 

חשבון האינסטה של מימי:

www.instagram.com/mimiziv

ימים ושעות הפתיחה:

א-ה'  — 20:00-10:00

ו' — 13:00-10:00

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה