יועצת הסטיילינג האישית שלך

חפה לגמרי מהתנגדות מוסרית או ייסורי מצפון, פרווה מזויפת/סינתטית היא אחת הדרכים הזוהרות ביותר להתחמם ולהישאר מסוגננת במהלך חודשי החורף הקרים. התמזל מזלנו ומגמת הפרווה הסינתטית נמצא שוב במגמת עלייה, כי המותגים הגדולים והרשתות המסחריות העוקבות אחריהם בשקיקה, מבינים את המשיכה והסקרנות של הלקוחות לפרווה ורבים מהם יצרו מגוון רחב של אפשרויות אופנתיים, מסקרנים, מחממים ונטולי רגשות אשם.

הגרסאות הראשונות של פרווה סינתטית היו בעבר, למרבה הצער, סבוכות, דביקות, ולא אטרקטיביות. אבל עם הטכנולוגיה של היום כבר קשה מאוד להבדיל בין האמיתית לסינתטית – ללא קשר אם היא מופיעה על מעיל, כובע, נעליים, או אפילו תיק. מעצב הפרווה המפורסם אדריאן לנדאו מצהיר: "אנחנו יכולים לעשות פרווה סרוגה, פרווה מודפסת, כמעט כל מה שאנחנו עושים עם הפרווה האמיתית, אפשרי היום גם עם הסינתטית"

הגם שעשוי להיות שפע של אפשרויות מזויפות בחוץ, זה הכרחי לבחור את הסוג הנכון של פרווה מזויפת בארון שלך כדי לא להפוך לקלישאה של עקרות בית נואשות (אף אחת מאיתנו לא רוצה להיראות כמו "החבובות") אז קחי דוגמא ממלכת הפרווה הסינתטית – מעצבת העל סטלה מקרטני. שנים רבות היא בחרה להמנע להציג על המסלולים שלה אפילו את האלטרנטיבה הסינטתית, אבל לבסוף נכנעה ושחררה מעיל פרווה לבן לקולציית סתיו-חורף 2015, שכנראה עשה לה תיאבון להמשיך ולשחזר את ההצלחה גם לקולקציות האחרונות. אם גם את חושקת בפריט פרווה מושלם, ישנם כמה דברים שכדאי שתרשמי לעצמך: פרווה סינטתית צריכה להיות רכה, עם ברק נהדר, צבע עשיר, צפיפות נכונה ומוכרחה לעבור את מבחן הנגיעה. אם נוגעים בה, הפרווה מוכרחה לחזור בקלות לתוך התבנית המקורית.

עכשיו כשאת יודעת איך לבחור פרווה טובה – צאי לדרך! אלו הן ההמלצות שלנו:

 

ייעוץ סטיילינג: 

 • יהלי אתיה אביכזר‎
 • 052-5353676

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

 • הגב
  מירית
  פברואר 11, 2016 על 10:48 am

  תודה על הפוסט ועל התמונות המרהיבות ….. וכייף לדעת שלכל דבר יש תחליף
  שיהיה לכולנו סופ"ש מקסים!

 • השאר תגובה