חלק ב' | היפים והנכונים של שבוע האופנה

בתמונה: נטלי עטיה | הראל שרון | נונה שלאנט | יוסי צחי

שנקר וניו באלאנס בשבוע האופנה גינדי תל אביב 2017

אם לשוננו הייתה מעט יותר משוחררת, היינו אומרים שתצוגת שנקר הייתה יריית הפתיחה הרשמית של שבוע האופנה (אם זו הייתה מירי מסיקה, היא הייתה אומרת: "עכשיו זה התחיל באמת!") עם 56 מערכות אופנה נועזות ויצירתיות של 37 סטודנטים משנים ב' ו-ג', דרך מחויטים ועד שמלות כלה וערב. ולמה דווקא שנקר צדה את עיננו? כי לסטודנטים המוכשרים מותר לתפור חלומות, פנטזיות, ושלל דגמים שלא הייתם נתקלים בהם מפזזים על שום מסלול אחר בשבוע האופנה.

השנה חברה שוב המחלקה לעיצוב אופנה עם מותג נעלי הספורט האופנתי ניו באלאנס, במהלכו מותאמות הנעליים של המותג למערכות שעוצבו על ידי הסטודנטים מתוך מחשבה על חיבור חדש ומרענן. בגדי הגברים והנשים שהוצגו בערבוב פוטוגני, הם תמונת הפרופיל המלאה והנוכנה של שבוע האופנה גינדי 2017, החל מיפעת עזרא, יאנקי גוליאן, אמיר שביט, הדס כהן, הילה כהן ורבים ורבות אחרים. פנו להם את הבמה, כי שנה הבאה אולי תצפו בהם פותחים את גינדי עם מותג תחת שמם.

מותג אופנת הילדים 'פלמינגו'

זוכרים את מילות השיר של הראל סקעת? (או הראל מויאל, אבל בטוח אחד ההראלים) "התקווה כבר ארוזה בתוך קופסא ורודה – האור המהבהב זוהר עלי עכשיו – לפעמים חלומות מתגשמים, כשהלב עוד תמים." זהו השיר שהתנגן לנו בראש למראה הדגמים של מותג הילדים הקסום פלמינגו, לאביב קיץ 2017 (בשיתוף מתוחכם ומקורי עם נעלי בלנסטון) המציג לראשונה במסגרת אירועי שבוע האופנה גינדי תל אביב. התמימות והכריזמה של הדוגמנים והדוגמניות עם פני החרסינה המושלמים, היו שינוי מרענן משורה של אמזונות אליהן הורגלה עיננו בתצוגות האחרות. על המסלול נכחו כ-60 ילדים שונים בגילאי 5-8 עם יותר נוכחות במה מג'יזל או ג'יג'י חדיד, מינוס החוזים השמנים.

ולא לחינם חשנו את האווירה המסחררת של יצירתיות חסרת גבולות, צבעוניות מסנוורת, חומר, רוח, חופש והמון כיף – כי הקולקציה מעוצבת בהשראת פסטיבל ה'ברנינג מן' בו לוקחים חלק מדי שנה עשרות אלפי משתתפים מרחבי העולם. מצאנו שם שילובים מפתיעים של רוקנרול עם טאץ' אורבני ומודרני מול הויקטוריאני, ובעיקר דגמים שהקטנטנים יתלהבו ללבוש, כך שלא תצטרכו לנהל את המלחמה היומיומית אותה כל הורה מכיר – "מה לובשים הבוקר לגן/ביה"ס"?

www.flamingonline.com

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה