בכל צבעי הקשת

(בתמונה: אמריקן איגל)

פריטים שלבשו צבעוניות גאה לקראת יום הגאווה 

ביום שישי ה-9 ביוני, יתקיים בתל אביב מצעד הגאווה (כולל הפנינג הגאווה שייערך לפני המצעד בגן מאיר) וכמדי שנה מוצרים רבים "לובשים" צבעוניות גאה במיוחד לכבוד יום זה. כך לדוגמא, למדנו שכחלק מקמפיין הקיץ שלה, חברת קסטרו היא נותנת החסות הראשית למסיבת הגאווה המרכזית (בשיתוף ליין ה- FFF והדי.ג'יי הישראלי הבינלאומי עופר ניסים 10.6, החל מ-15:00 בגני התערוכה בתל אביב) ותעצב חולצות T יוניסקס בכמה צבעים עם הכיתוב TEL AVIV PRIDE 2017.

בנוסף לכך, רשת האופנה רנואר מחלקת בקבוקים בצבעי הדגל לקראת המצעד, ברשת iStore חוגגים את חודש הגאווה במגוון מוצרים מדליקים וצבעוניים, כאשר 10% מהכנסות המכירות הללו ייתרמו לארגון הנוער הגאה "איגי" וגם רשת האופנה הבינלאומית אמריקן איגל השיקה ליין שכולל חולצות טי שירט, גופיות וכובעים שעוצבו במיוחד כחלק מהתמיכה בקהילה הגאה ואת כל ההכנסות ממכירת הפריטים הללו היא תעביר קודש לטובת ארגון "איגי".

וודקה אבסולוט השיקה את Absolut Mix, מהדורה מוגבלת וייחודית בה ששת צבעי הדגל המופיעים של גבי הבקבוק משתנים בהתאם לזווית ממנה מביטים עליו, ורשת ללין מציעה מיסט מרענן לפנים, המעוצב בשילוב סרט צבעי הגאווה, עם הכיתוב: spray the love. מותג מוצרי החשמל הבינלאומי Teka בחר לציין את שבוע הגאווה על ידי הצגת דגם של מקרר עם הדפס זכוכית גדול של דגל הגאווה מתנופף עליו ואילו חברת האופנה TNT בחרה לשווק על גבי חולצות טי שירט שעוצבו על ידי יוסי מדר את הלוגו הרשמי שיככב באירועי שבוע הגאווה יחד עם המוטו עם המוטו LET IT B. בפוקס הום תמצאו מגבת חוף תוססת במיוחד, במאניה ג'ינס מוצע כובע מצחייה מעוטר בצבעי הדגל וגם לקוסט בחר למקום במרכז שעון היד שלו את התנין הירוק אלא שהפעם הוא מוצע בגרסתו הגאה.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה