גולף | סתיו חורף 2015-16

מסעו של גולף | סתיו חורף 2015-16

ההשראה הפיוטית של גולף לקולקציה הנוכחית מבקשת לספר את סיפורם של המשוטטים, אותם אלו שהעזו להרחיק לכת במסעם מעבר לגבולות הנוחות ואולי לגלות משהו חדש במהלך הדרך, אף שהשוטטות היחידה על המסלול נצפתה לקראת המקטע הסופי של התצוגה, בעוד מרבית התצוגה הוקרנה על מסכי ענק מרשימים בחלל האולם. המסרים של המותג והאווירה שהשרו הפריטים, הם כמעין לינק אל הלהיט האחרון של הקיץ – "ערים של נייר" בכיכובה של דוגמנית העל קארה דלווין, מי שהוכתרה כקייט מוס החדשה וחרכה כבר את מסלולי התצוגות הגדולים בעולם. העלילה עוקבת אחר מסעותיה של נערה צעירה המתרחקת מחבריה ומושכת אותם אחריה למסע משותף – פנימי וחיצוני כאחד, ולמרות היותו סרט נעורים אמריקאי וסנכריני, הוא מספק דמויות שמאוד קל להזדהות איתם, וכמו הפריטים החדשים של גולף – מאוד קל לדמיין אותם מתארחים אצלנו בארון הבגדים.

בקולקציית הנשים מצאנו תחרות גיפיור על מגוון חולצות, חצאיות ועליוניות. קישוטי קרושה בשרוולי חולצות סאטן ארוכות, עליוניות חלוק וסריגים בדוגמאות סריגה שונות. שמלות מקסי נשפכות משיפון, וחולצות עם צווארון קשירה עם הדפסי צמחיה במראה כפרי. גם מעילים וז'קטים עם דפוסים גרפיים בהשראות אינדיאניות ומעילי פרקה עם פרוות סינטטיות וז'קטי עור זמש. צבעוניות הקולקציה נעה בין גווני שמנת, לבן, אפור מלאנז' , ניוד, ורוד בהיר, חרדל, בורגונדי, חאקי וחום שלכת.

קולקציית הגברים היא אורבנית יותר – ועדיין מדברת באותה שפה של גאומטריה עירונית, מבנים אדריכליים, ריבוי של טקסטורות וחומרים כמו: לבנים, בטון מתפורר, אספלט ומתכת מתרגמים בקולקציה לאריגים, סריגים והדפסים המשלבים פסים, אלכסונים וצורות גאומטריות המאורגנות בסימטריה וא-סימטריה. העשויים צמר, ויסקוזה, כותנה מוברשת, פלנל, עור, ודנים שחור גולמי כהה. בצבעים של אפור, שמנת, חול, כאמל, שחור ולבן.

העונה בחרו בגולף לפנק את לקוחותיהם גם בקולקציית קפסולה נוספת במקביל לקולקציה המרכזית, תחת השם "הסיפור המשותף". בקולקציה תמצאו פריטים בקולקציית הנשים, הגברים וכלי הבית של משפחת מותגי גולף אשר עוצבו בהשראת ארכיטקטורה נורווגית משנות השבעים, כאשר התפיסה העומדת בבסיס הקולקציה הייחודית הזאת היא הראייה הכוללת של גולף לעצב סגנון חיים מלא עבור קהל הצרכנים, ולא רק ביגוד עונתי המושפע מטרנדים חולפים.

לאתר הרשמי: www.golfco.co.il

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה