חגית טסה חוגגת 20 שנה

חגית טסה חוגגת 20 שנה

הדוגמנית קטיה גאלי מחייכת את חיוכה הזורח אך מעט מבויש כנערת גימנסיה הנרעדת תחת שמלתה, נראית מעט נבוכה מתשומת הלב סביבה ותמונותיה הפזורות בבוטיק החנות של המעצבת חגית טסה, כחלק מהקמפיין שצילמו השתיים יחד. הפעם לא בקמפיין שגרתי עסקינן אלא דווקא בקמפיין חגיגי במיוחד. בסתיו הקרוב מציינת טסה 20 שנה לבית האופנה הנושא את שמה, עובדה שלא הטרידה את דעתה באופן יוצא דופן, אלמלא משרד יחסי הציבור המייצג אותה, שם הבינו כמה נכון יהיה לציין אירוע מסוג זה בהשקת בוקר מסוגננת עם שמפניה ומגשים עמוסים כל טוב, מתוקים ומאפים עם הדפסים מקורמלים הנושאים לבבות מנוקדים בשחור ולבן, שננעצו בשמו של המותג באופן מעורר תיאבון.

והחשוב מכל – לציון 20 שנים של עיצוב בהן כבשה את ליבן של לקוחותיה, בחרה טסה להציג קולקציית קפסולה Pre-fall המכילה 20 דגמים במהדורה מוגבלת המעוצבת לבילוי של ערב אורבאני, הנושאת שלא במפתיע את השם Bday Collection

הקולקציה מורכבת בעיקר מפריטים שחורים, עם טונים נועזים וטקסטורות שמגיעות לשבור את שגרת השחור, ולהוסיף הצללות ואלמנט רוקנרולי וצעיר, כמו בשמלה ועליונית מבד מחורר ריבועים בחיתוך לייזר שאהבתי במיוחד, לרבות הטופ והמכנס שלבשה טסה בעצמה באירוע ההשקה, כשהיא מפגינה פיגורה מחוטבת ולוהטת מתמיד.

החצאיות קלאסיות, החיתוכים שנונים, והצבע השחור הוא הלבן החדש. טסה אמנם רהוטה בדיבורה אך לא מרבה במילים, ועל קולקציית יום ההולדת היא בחרה לומר: "חזרתי אל האישה שאני – אשת קריירה עירונית המבלה את הזמן בג'אנגלינג הבלתי אפשרי בין העבודה למשפחה ועדיין אוהבת לצאת ולבלות. יצרתי קולקציית ערב קלילה וקולית עם קורטוב של רוק'נרול".

החיבור בין סיפור חייה העשיר והמאתגר של קטיה גאלי, והקולקציה הנשלטת בשחור דומיננטי ומשכר, מספר בעצם את סיפורן של שתי נשים משני קטבים שונים של המציאות, האחת מעצבת מוכשרת ואמביציוזית עם שפה עיצובית שהוכיחה את עצמה כבר 20 שנה, והאחרת דוגמנית שהתמכרה להרואין והתדרדרה לתהומות העמוקים של שולי החיים, וקמה על רגליה בזכות שריר הלב של אנשים שרצו בטובתה, רצונה האישי לשיקום, וההזדמנות שהשכילה חגית טסה להציע, בדיוק בזמן ובמקום הנכון. שילוב אולטימטיבי בעיניי בין קולקציה מנצחת ואישיות שניצחה כנגד כל הסיכויים.

גופיות וחולצות: 199-299 ₪, שמלות ואוברול: 349-899 ₪

מכנסיים ושורטס: 389-549 ₪, חצאיות 359-489

ניתן להשיג ברשת חנויות HAGITASSA בבוטיקים מובחרים ברחבי הארץ

אתר רשמי:   www.hagit-tassa.co.il

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

השקת הקולקציה | בוטיק חגית טסה

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה