נטלי עטיה – טור אישי על נפח בחיים

(צילום: איתן טל)

Because I'm Worth It

רבות ורבים שואלים אותי איך זה שיש לי שיער עם כל כך הרבה נפח ומלא חיים. אז קודם כל לא הכל תלוי בי, שילובי ארצות בדמי כמו טורקיה וטריפולי, הם האחראים הראשיים לנפח המחמיא. אבל מכיוון ששיערי עבר כבר כל מיני התנסויות כימיות בעבר וצביעת שורשים לבנים כל שבועיים בהווה, לצערי יש לו נטייה להתייבש מאוד. מכיוון שהשיער הוא ככתר לראשנו ועבורי אף חשוב יותר ממייק אפ שממסך את נזקי העייפות וזיהום האוויר, אני אומרת לא (!) ליובש בשיער.

אז קודם כל – אני משתמשת במוצרי שיער שלא נוסו על בע״ח.

1. מי צריך קארמה רעה? זה לא טוב לנפח, לגוף או לנפש.

2. זה ממש עתיק לבדוק מוצרים על בע״ח. אולי בתקופת מלחמה״ע ה-2 זה היה רלוונטי. עבר קצת זמן מאז, לא?!

הדבר החשוב ביותר לשיער בריא זה חפיפה מקסימום פעמיים בשבוע ועדיף אם אפשר פעם אחת בלבד (למבשלות שבנינו, כדי שריח האוכל לא ידבק בשיער, השתמשי בכובע רחצה ואם את בעניין לוק סקסי יותר בזמן בישול, גם מטפחת קשורה במגניבות אופנתית תעשה את העבודה ותשמור על שיערך מפני ריחות בישול חריפים) זה שומר על השומן הטבעי שבקרקפת ומשם הדרך לשיער פרסומות מתבדר, מתקצרת במעט. בנוסף, תספורת קצרה או גג גזיזת קצוות שרופים אצל הספר השכונתי תהפוך אותך לגבוהה יותר (אשליה אופטית ידועה) ותעניק לשיערך מראה בריא וחיוני.

טיפ שמתאים לכל נושא בחיים: עשי טוב לעצמך. בספורט, במיטה, בהקשבה לרצונות שלך וחיבוק ואהבה עצמית יהפכו את השיער הכי נודניק למבריק מעט יותר.

Let's celebrate #LIFE 👑 NAYABYNATALY.COM New beauty post All about #DIOR new collection @yonishain

A post shared by Nataly Attiya Schimmel (@natalyattiya) on

אנחנו כאן ב-NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך 🙂

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה