הקמפיין החדש של H&M

(סרטון הקמפיין)

מיליון דרכים שונות להיות אישה

סיימתם עם קפה הבוקר? בדל הסיגריה האחרונה שר את שירת הברבור ואתן בדרככן לכבוש את היום. חלקכן יתפנה לעיסוקים במשרד, חלקכן יסיים לצפות במרתון "משחקי הכס" (שהבטחתן לעצמכן יום אחד להשלים) חלקכן בג'ינס וטישרט וחלקכן בשמלת מקסי פרחונית ונעלי פלטפורמה. לא משנה כיצד החלטתן לנהל את שגרת יומכן, הקמפיין החדש של H&M מבקש לפנות לכל אחת ואחת מכן, אמא, מאהבת, מנטורית, מאסטרית, ילדת פרחים או נערת רוק מופרעת.

שיר הנושא של הקמפיין "she's a lady" אותו מבצעים ליאון בייב לצידה של ג'יליאן הארווי, מתמרד כנגד התפיסה הרווחת את מושג הנשיות ומזכיר לי בקולה של האחרונה (בתה של ואנסה ווילאמס) את ביצועה הקלאסי של אמה לשיר Colors of the Wind משנת 1995, למי שזוכרת את הסרט פוקהונטס (Pocahontas) כך נדמה שהשתיים – אם ובתה – סוגרות מעגל של העצמה נשית באמצעות קולן, באמצעות היצירה והמוזיקה.

הקמפיין החדש מציג מגוון של נשים חזקות ומעוררות השראה וכפי שניכר הייטב בתמונות, מאפשר לכל אישה לבחור את הסטייל האישי שלה ללא התחשבות בגיל מסוים, מיקום גיאוגרפי, עיסוק או מבנה גוף. קמפיין המתיישב כמעט בשלמות על המשבצת אותה אימצנו כבר בתחילת דרכנו – Naturally As You Are

לאתר הרשמי: www.hm.com

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    ספטמבר 19, 2016 על 5:31 pm

    קבלו ממני ביג, ביג לייק

  • השאר תגובה