הוניגמן קידס מחפשת את הדוגמנים הבאים

הוניגמן קידס (צילום: שי קדם)

ניו קידס.

כעת עם הפרסומים הראשונים של הקמפיינים הגדולים לסתיו-חורף 2016-17 אנחנו ערים למגמה חדשה המתעוררת – דוגמנים ודוגמניות עם שיוך משפחתי מיוחס, או אם לאמר זאת במילים פשוטות יותר, הילדים הקטנים והפוטוגניים של הסלבס.

החל מקאיה גרבר (הבת של סינדי קרופורד) המקבלת החודש שער במגזין האופנה האלטרנטיבי LOVE, ועד אנה קליבלנד, טריי סמית (הבת של וויל וג'יידה סמית) לילי רוז דפ (הבת של ג'וני דפ) ורבים אחרים. ילדיהם של המפורסמים גנבו את כל הפוקוס בשבוע האופנה בפריז, ולמען האמת יהיה קשה לדפדף במגזינים ולא למצוא את עצמך פנים אל פנים מול תופעת ה"דוגמנות פינת נפוטיזם" בין אם זה הקמפיין של ברוקלין בקהאם עבור דולצ'ה וגבאנה או היילי בולדווין בחזית הקמפיין החדש של GUESS

אז מה באמת קורה פה? האם מדובר רק במבנה עצמות נהדר, או בטרנד חולף? למעט קנדל ג'נר, שכבר מזמן הצליחה לנפנף מעליה את תווית "אחותה של קים" ולהיות דוגמנית ואושיית אופנה בזכות עצמה, לא ראינו הרבה דוגמאות אחרות שעומדות במבחן הזמן, וממילא קנדל כבר מזמן לא נכנסת למשבצת של "הילדה".

אז אולי לשם שינוי, כוכבי הדוגמנות הבאים יהיו דווקא ילדכם? כעת זו ההזדמנות שלכם להשוויץ בגנים הטובים, כי מותג האופנה הוניגמן קידס מתכוננים לקראת החזרה ללימודים עם קולקציה אופנתית, וכחלק מאירועי Back to school הוחלט להוביל פעילות קד"מ ייחודית שמטרתה לחפש אחר דוגמנים למותג, בן ובת.

החל מה-7 לאוגוסט תסתובב ברחבי הארץ ניידת צילום של הוניגמן קידס אשר תפקוד כ-20 חנויות במשך 10 ימים. צוות הצילום יחפש את הדוגמנים הבאים של הוניגמן קידס ויצלם את ילדים בגילאי 4-12 (בליווי מבוגר) שיגיעו לרכוש פריטים בחנות, לבושים בקולקציה החדשה של המותג. הילדים שיצולמו יקבלו בחנות את תמונתם ממותגת ומודפסת ולאחר 10 ימים מתום הפעילות הרוחבית יוכרזו הזוכים, בן ובת, באתרי החברה. הזוכים ייהנו מיום צילומים לאתר החברה.

קמפיין זה ילווה בשת"פ עם רדיו 102FM בתוכנית הבוקר של דפנה לוסטיג ומיה דגן אשר יעדכנו על בסיס יומי את מיקומה של הניידת. בנוסף הפעילות תקודם ברדיו באמצעות משחקי מאזינים נושאי פרסים וכו.

ניידת הצילום תגיע לסניפים הממוקמים במרכזי קניות ובקניונים בפריסה ארצית: קניון חולון, קניון הזהב בראשון לציון, קניון קרית אונו, קניון איילון ברמת גן, ברחוב אירית בנהריה, קריון בקרית ביאליק, גן העיר תל אביב, קניון גבעתיים, רחוב השחם בבית שאן, ביג טבריה, קניון עיר ימים בנתניה, עופר לב חדרה, קניון מלחה ירושלים, ביג כרמיאל, רחוב בן גוריון באשקלון, קניון פרץ סנטר בדימונה, צים סנטר נתיבות, גרנד באר שבע, לב העיר במודיעין וקניון אבנת בפתח תקווה.

www.honigman.co.il

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    נעמי כהן
    ספטמבר 20, 2017 על 6:38 am

    מעוניינת לרשום את הילדה לדגמן בהוניגמן

  • השאר תגובה