אינסטה מוד

טרנד לוהט לשיכוך החום

הקומדיה השחורה Pink Flamingos של הבימאי ג'ון ווטרס, התחילה כסרט חתרני משנת 1972 עם דמות הדראג השערורייתית "דיווין" (Divine) עם עלילה הזויה בה מתחרה זוג מבולטימור במשפחה אחרת – בלתי מתפקדת אף היא – בתואר המפוקפק "האנשים הדוחים ביותר" (באנגלית זה תמיד נשמע יותר טוב: Filthiest people alive) אבל אף אחד לא ציפה ששנים רבות מאוחר יותר, יהפוך הפלמינגו לציפור הטרנדית והאהובה ביותר על משפחות ברחבי אמריקה והעולם.

קשה שלא לאהוב אותו, את הפלמינגו, עם הפלומה הוורדרדה והמקור המגושם, כשהוא מתאסף בלהקות ענק ומהדס על רגליו הארוכות ארוכות, כמעט ואפשר לדמיין את קארה דלווין או קייט מוס צועדות איתם בלהקה גדולה וטראנס מינית אחת.

חיפוש קצר באינסטגרם, והופ! הוא בכל מקום. על חולצות, גרביים, בלוני מיים בבריכות כחולות עד אין קץ (אח, איזו פנטזיה מחוללת ניסים במזג אוויר לוהט ומהביל שכזה) מכנסוני גברים, ג'קטים, ואפילו הדפסים וטפטים לחדרי הילדים, למטבח וחדרי הרחצה. תרשו לעצמכם רגע או שניים של פינוק וויזואלי, ותתמכרו לאנשים היקרים שהביאו לכם את הקיץ עד פתח הבית, ממוזג, טרנדי, אופנתי וקל לעיכול.

אנחנו ב-NAYA סקרנים לשמוע את דעתכם. ספרו לנו מה תרצו לראות – לקרוא – ולחוות בפעם הבאה. לתגובות שלכם יש השפעה רבה, והן תמיד מתקבלות בברכה.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה