היום אומנות

אז מי מאיתנו לא חולמת בסתר ליבה להיות פופלארית, צעירה לנצח, עשירה וטיפה מפונקת? יש משהו מאוד מפתה ברעיון של ה- It Girls החנוטות במיטב בגדי המעצבים, עם רגליים שלא נגמרות ומסיבות פיג'מה בחדר השינה של טיילור סוויפט או ג'יג'י חדיד, אבל החלום נדמה רחוק מאוד – כשאנחנו לוטשות עיניים בנעלי הבית הבלויות שלנו, עם החור המובטח בדיוק בבוהן המציצה החוצה (ואם היו לה שיניים, בוודאי הייתה מחייכת חיוך מרושע ומשועשע) וכתמי הרוטב מהפסטה שאכלנו בצהריים, שממש במקרה תואמים את הכתמים על שלט הטלוויזיה, בזמן שאנחנו מזפזפות לפרק נוסף של "בנות", ומפנטזות על פסטיבל קאן, על סיפון היאכטה של ה-BFF החדשה שלנו, ריהאנה.

אוקיי, אז אולי בגלגול הזה כבר לא נקבל הזמנה מהילדה הרעה של עולם המוזיקה, אבל תרשו לי לפנק אתכן ברשימה אקסקלוסיבית במיוחד: מצעד הספרים הלוהטים על שידת הספרים של הבנות הכי חמות בעולם האופנה והפופ. הרשימה שאף It Girl לא שלמה בלעדיה (עד שהרשימה מתחלפת, כמובן, ואז מייד עוברים לדבר החם הבא)

נתחיל עם הספר החדש של סינדי קרופורד, אותו היא מקדמת לאחרונה בסיבוב יח"צ אימתני וחובק עולם, ונמשיך לקייט מוס (כי אין אפשר להרכיב רשימה טרנדית בלעדיה) ונקנח במעצבת דיאן פון פירסטנברג. אז תכינו את העפרונות ותתחילו לרשום!

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    דצמבר 1, 2015 על 8:59 am

    נטלי כייף לפתוח את הבוקר עם מה שכתבת ואכן כל מילה שווה זהב ????????????????…. שיהיה לך נטלי היקרה ולכל הצוות שלך ולכולנו יום שלישי פעמיים כי טוב.

  • השאר תגובה