נטלי עטיה | הטור האישי

לפעמים הדרך שלנו אובדת ככה באמצע היום והחיים, דברים שהיו ברורים מתנתקים. אמנם לא חווים כאב גדול אבל גם השמחה לא מככבת בתפקיד הראשי בחיינו. פתאום לאוכל אין טעם של אוכל (השפעת לא אשמה בזה) בבילוי עם חברים את לא מפסיקה לחייך ולצחוק – אבל בעיקר כדי לרצות אותם ואפילו חלומות הלילה לא מזכירים יותר הפקה בוליוודית והכל מרגיש ס-ת-ם.

מצד אחד ברור לך שזה מזל גדול שלא כואב לך ומצד שני כשכואב אנחנו זזים מהר לעשות משהו, לפעול, ליצור, נעשה הכל כדי להפסיק את הכאב. תחושת הכלום או ה"סתם" מסוכנת עד מאוד, כי היא זו שהופכת אותנו לנשים מהלכות ומתפקדות אך חלולות ומרוקנות.

אנחנו כאן ב-NAYA לא נרשה לך להסתובב סתם כעוד אחת מני רבות בעולם, או בישראל, לכן הכנו עבורך רשימת טיפים שיחזירו אותך לעיניינים ויגרמו לדם שלך לבעור, למבט שלך להיישיר, לשפתיים לבלוט ולקום בכל בוקר ולטרוף את החיים. מוכנה?

 1. ספורט! לקום ולעשות ספורט הוא הפיתרון המתאים לכל מצב. אם את שמחה הוא יתן לך סיבה לעוד שמחה, אם את עצובה, הוא יאזן את מוחך בכימיקלים טבעיים ואם את כאסטרונאוט אבוד בחלל, הספורט יראה לך את הדרך חזרה הבייתה. הכי חשוב לשמור על שיגרת האימונים שלך, פעמיים בשבוע מינימום, אם תוכלי להוסיף עוד פעם אחת בלבד – הרווחת את עצמך, אחות.
 2. לעדכן חברים טובים במצבך הכלומניקי: להם תמיד יש רעיונות טובים בשבילך לשבירת השיגרה המשמימה שנכלאת אליה. יציאה ללונה פארק במוצ״ש + סיבוב אימה על הבלרינה המסתובבת יזכיר לך שאיזה מזל שבסופם של כמה סיבובים אפשר תמיד להפלט החוצה והרבה מזה בידיים שלך. סרט קולנוע, ועדיף כזה שהוא גם חכם ושפותח לך את הראש לכיוון מחשבה שטרם ניסית עד הסוף, צניחה חופשית בה המחשבה שהקרקע נראית קרובה יותר מתמיד לאף שלך + מדריך חתיך שנשען עלייך מאחור, יוכלו להחזיר אל נשמתך את הרעיונות לפרוייקט הבא או לפחות את רשימת אנשי הקשר שיוכלו לעזור לך לסיים את העבודה המתישה שאת אמורה להגיש לאוניברסיטה ואולי לקבל כבר את התואר המזורגג או רק להמשיך לקפה קצר עם ההוא שנשען עלייך מאחור בחדווה. בקיצור, הבנת את המסר, כן…?
 3. אם אין לך כלב, לאמץ אחד! שמחת החיים של בעלי החיים שלנו מדבקת ובשקט של סיבובי הבוקר עימם עולות מחשבות שלא יגיעו משום סיבוב אחר ברכב במרדף אחר חנייה.
 4. Great Minds Think A like לשתף כמה שיותר אנשים ברעיונות שלך שנולדו אך נגדעו מסיבות שונות ומשונות. זכרי! זה לא שהרעיונות שלך לא היו טובים, זו המוטיבציה שלך שמוכרחה שינוי דחוף. דברי, ספרי, קבעי פגישות עם חברי עבר ואנשי מפתח רק לשיחה חברית של קפה וכשישאלו לשלומך שתפי אותם ברעיונותיך שנקטעו , הם יחושו הזדהות (הרי לכולם יש בעיות מוטיבציה לפרקים, רק שיש כאלה שהפרקים שלהם ארוכים כמו התנ״ך) וביחד תסעירו את המוחות החדים שלכם.
 5. כנסי לחנות שמעודדת נשים להנות מהמיניות שלהן ורכשי לך צעצוע מרגש, שונה אמנם מבובת הברבי שרכשת לעצמך מדמי הכיס של ההורים כשהיית בת 12, אך כזה שירגש אותך רק מלהסתכל עליו ולדעת שאת זו שאחראית לאושרך ולא אף אחד אחר.
 6. משחי שפתייך באודם אדום. גם אם זה לא סגנון האיפור שלך, גם אם אדום בשפתיים זה לא הצבע המועדף עלייך, יש משהו בשפתיים אדומות שיזכיר לך את החיה הטורפת שבך, זו בדיוק שאחרי כל הטיפים שלנו הולכת לטרוף את החיים.
אז יל׳ה נמרה שלנו – עכשיו תורך

אנחנו כאן ב- NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך :)

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

 • הגב
  מירית
  פברואר 29, 2016 על 10:08 am

  נטלי כמה כייף לקרוא את מה שאת כותבת וכל פוסט שלך מעניין וכייפי …. נטלי אותי את מרתקת ואף מלמדת אותי לעיתים, תמשיכי להיות מי שאת ומה שאת כי מיוחדת וכייף שזכיתי להכיר אותך ????????????????????????

 • השאר תגובה