הכל בראש

לוריאל פרופסיונל (צילום: יח"צ חול)

כבכל שנה, גם הפעם התכנסו מיטב מעצבי השיער מהארץ ומהעולם של לוריאל פרופסיונל ולאחר סיעור מוחות "הולידו" עבורנו טרנדים ומראות שיער חדשים ומרעננים או בהגה המקצועית, ה- IT LOOKS. בחורף הקרוב, נזכה לראות על ראשינו שילוב של אומנות ואופנה ביחד עם אקלקטיות נהדרת וחופשית ואולי גם קצת לא ברורה. הדגש בעונה הקרובה הוא על המראה הכללי. הומוגניה מושלמת אך אמינה בין השיער לאיפור וללבוש. אחד מהטרנדים נקרא BOWIESH. ניחשתם נכון, הומאז' לזמר דיוויד בואי עם תסרוקות ותספורות קצרות או ארוכות, משוכות אחורה עם ג'ל לשיער ובעלות מראה רטוב ומעט גרנג'י. ללא ספק זהו אחד הטרנדים הפופולאריים מעצם היותו קל מאוד לעשייה ואינו מצריך פרקטיקה מסוימת למעט מריחה טובה של חומרי שיער.

טרנד נוסף הוא ה- SROBING. הסטרובינג הוא בעצם המקביל או ההיפך מקונטור (הצללה) והוא התחיל כטרנד באיפור כבר לפני שתי עונות ונתן דגש על הארות ולא על הצללות וחיטובים. להשתמש באור על מנת להוציא החוצה את החיוניות הטבעית של הפנים. מדובר על טכנולוגיית צביעה חדשה, שמטרתה היא להאיר כמה קצוות באופן אסטרטגי, על מנת להדגיש את הפנים עם ההבדל בגוונים. מומלץ לעשות עד שני גוונים מהצבע הטבעי של השיער. טכניקת הצביעה הזו מתאימה לבעלות שיער בהיר בלבד.

טרנד הצמה השבטית גם הוא נוכח מאוד העונה ובעצם ממשיך איתנו מעונות קודמות רק שהפעם הקווים הרבה יותר חדים, פחות מרושלים ומשלבים בתוכם צמוד בודדות או משולבות יחד עם טקסטורות משתנות אשר מתמזגות אחת עם השנייה. לרוב, תחילת הצמה תהיה מאוד מדויקת וחדה ולאורך השיער נוכל להבחין בלכלוך עשוי של שיערות מבצבצות ומבולגנות.

את מראות ה- IT LOOKS  ואת מוצרי השיער ניתן להשיג במספרות מורשות לוריאל פרופסיונל בלבד.

לבירורים: 1-800-301-666

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה