נטלי עטיה | הטור האישי

ילד שלי, עולם שלי
לא יכולה היתה להיות שעה יפה יותר משעת המנחה בשבת, שעה בה עלית למצוות. כשהשבת יצאה, רוברטו הרב הדליק נר גדול שהאיר את הפנים היפות שלך. בית הכנסת היה חשוך מלבד האור שסביבך ואולי היה זה בכלל האור שבך. אבא ואני נקראנו לעלות ולהחזיק את ראשך העדין בידינו, רוברטו כיסה אותך בטליתו ובקול מרגש בירך אותך ארוכות לחיים בוגרים בעלי משמעות וטוב.

כל החיים שלנו רצו מול עיניי:
בראשי נזרקתי במנהרת הזמן לרגע הלידה שלך. 25 שעות של צירים, שבסופן יצאת בקול תרועה אדיר היישר לידיים המחבקות של אבא ושלי. הפרידה מאבא שלך כשהיית בן שנתיים, החיים לבד בדירה קטנה בת״א, המופנמות שלך בגן, הקושי הכואב בדיבור, התיסכול שלך מזה, התפרצויות הזעם, הבהלה של שנינו מכך, ההתאהבות שלך בחבר הגבוה שלי שהיה לך כאבא, הפרידה ממנו, ההחלטה שלך בגיל 9 לשנות את חייך ולהצליח חברתית ולימודית, הבחירה בך לנציג וועד התלמידים, החברים שהחלו להתגודד סביבך, הבנות שנפלו לרגליך, הכעס שהחל להתפוגג בך, החומות שכיסו את ליבך שנמוגו, האהבה הגדולה שלך לבעלי חיים, הרגישות שלך לניואנסים זעירים בחיים ולבני אדם, הגבר הצעיר שאתה הופך להיות.

תמיד היית שונה, אחר, מיוחד לי ומסתורי. לא היית צפוי לי אף פעם, מסקרן ומרגש תמיד. ילד שלי, דם שלי, היכן שתפנה פעימות ליבי מאחוריך ואני כאן לתמוך בך עם רשת ביטחון תחת רגליך וגג פתוח לרווחה שתוכל לקפוץ מעליו – לחלומות שלך.

עינמי, מזל טוב גבר שלי, תודה על השיעורים שלימדת אותי והפכו את חיי לחשובים וטובים יותר.
שכל החלומות שלך יתגשמו – אמן
אוהבת, אמא

הצצה קטנה לבר המצווה:

נתראה רק בשמחות !

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

4 תגובות

 • הגב
  ליאורה
  דצמבר 2, 2015 על 10:35 am

  היי, מרגש מאוד. בריאות איתנה לכל המשפחה. בשורות טובות ומשמחות.
  אירועים שמחים (ועצובים) מאחדים את המשפחה, עונג צרוף, אישה חכמה שאני מכירה אומרת, שהצרות באות בצרורות, את השמחות צריך לעשות.
  מאחלת שירבו השמחות , ואירועים מחממי הלב.
  כל טוב מכל הלב, מליאורה

 • הגב
  מירית
  דצמבר 2, 2015 על 11:13 am

  נטלי אני מתרגשת ממה שכתבת!
  אכן אין כמו להביט אל העבר ולראות מה שעברנו ונכון שאנו נזכרים בדברים היפים והפחות יפים אך העבר הוא מה שבונה לכולנו את ההווה והעתיד!
  נטלי אני מאחלת לך בכל לבבי שיהיה לך, לעומאר ובמיוחד לעינם את כל הטוב שבעולם!!!
  לא פלא שעינם הוא מיוחד, כי את נטלי אמא ואשה מיוחדת…. אהבתי מאד את התמונות שמלוות את הפוסט ……אוהבת מאד <3

 • הגב
  עדנה
  דצמבר 2, 2015 על 11:24 am

  נטלי ,ריגשת אותי מאוד,עיני התמלאו דמעות של אושר
  שיהיה לך ולעינם המון מזל טוב
  אין ספק שעינם זכה לאימא מיוחדת ואת זכית בבן מקסים

 • הגב
  רוני
  דצמבר 2, 2015 על 11:36 am

  נטלי ….כמה רוך יש בכתיבתך על עינם ………לקחת אותנו אחורה למסע בזמן , והענקת לנו גיצים של ארועים בחיי עינם ושלך………אני בטוחה שהארוע היה מרגש עד דמעות עם המשפחה הקטנה והיפה שלך…….שעינם יזכה להגשים את חלומותיו ושאת תזכי לאושר ונחת ממנו…….והתמונות שהעלת יפות אחת אחת……..לסיום נטלי תענוג לראות שאת מאושרת ונאהבת.

 • השאר תגובה