החדש והמרענן של MOSCHINO

המונח CHEAP & CHIC מזוהה עם בית האופנה והבישום מוסקינו עוד משנות התשעים. לאחר שלל שיתופי פעולה עם סמלים מסחריים מאוד מוכרים (תאגיד ברבי, רשת המזון המהיר מקדונלד'ס, בוב ספוג ועוד) הגיע תורו של הספריי הכחול, מנקה החלונות, שקיים אצל כולנו בבית. קברניטי המותג החליטו להכניס תמצית ריח מבושמת לתוך בקבוק זכוכית אשר עוצב בדיוק כמו ספריי ניקוי החלונות. התגובות לכאן ולכאן לא איחרו להגיע ומוסקינו, הצליחו לסמן עוד וי בתחום יחסי הציבור והשיווק שלהם.

באשר לניחוח, אותו מייצגת בגאון דוגמנית העל של שנות התשעים, לינדה אוונג'ליסטה, הוא בינוני בהחלט. תמהיל מתקתק וקיצ'י המשלב בתוכו פירות הדר, פטל, פטצ'ולי ועוד שמרגישים כמו התפזרות חומרים בלתי נשלטת ונראה כי אולי הבשם שרקח את הניחוח, לוקה בתתרנות. ניחוחות המותג, במשך השנים לא קיבלו את הציונים הכי גבוהים בלשון המעטה ודווקא הפעם, הציפיה הכל כך גבוהה להשקעה בריח כמו בבקבוק הביאה לאכזבה גדולה יותר. הבושם מגיע בתוך קופסא לבנה עם נגיעות זהב אשר משדרות אלגנטיות ויוקרה לצד הפשטות של "בקבוק הניקוי" הנמצא בפנים. אז למרות הריח הלא מלהיב, אין סיכוי שתרשי לעצמך לא לקנות את הפריט האייקוני שבהחלט עשה ועושה סנסציה בשוק הבישום ויקשט נהדר את מדף הטואלטיקה שלך.

אנחנו כאן ב- NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך :)

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה