נטלי עטיה | הטור האישי

"For the Man Who Has Everything"

אולי זו אווירת יום כיפור המתקרב, או סוף הקיץ שגורם לי להשתבלל פנימה. אולי המולת הרעש שנרגעה, אחרי מפגן הכנות הטלביזיוני, עכשיו זהו הזמן לחשבון נפש. ובזמן שכזה אני נזכרת רק באחד. את שמו אשמור לי בליבי. הוא חבר מיוחד. האיש שיש לו הכל.

ראשו באוויר אך רגליו נטועות בקרקע, את כספו עשה בעשרת אצבעותיו, הוא איש שיחה וויכוחים פוליטיים, ובאותה מידה בעל ארסנל בדיחות צבעוניות. הוא רציני ונערי כאחד – חבר ותיק שלי.

אך אותה ההמולה, כתבות הצבע, הפרסום, העבודה, הילדים, הסוכנים, הביחד, הלבד, לכולם נתתי נתח אך לחברי הטוב לא נשאר. אינני יודעת אם הוא שומר לי פגיעה קלה בליבו, אם הוא כועס עלי, או האם כבר שכח שלא הייתי שם כשהזדקק לי. אבל בכל פעם לפני שאני מצלצלת לשמוע את קולו בימים האחרונים, יש לי דקירה קטנה בלב. אני לא הייתי שם באותה המידה שהוא היה עבורי בתקופות של הזדקקות.

אני זוכרת לפני שנים חגג חברי יומולדת מכובד. עוד זוכרת שחבטתי את ראשי בקיר בניסיון למצוא את המתנה המושלמת ל"איש שיש לו הכל", ולאחר כמה ימים של סערת מוחות עצמית – נמצא ! ידעתי שחברי, בין היתר, דובר צרפתית על בוריה, וששירים צרפתיים, מז'אנר השנסונים ולהיטי עבר רומנטיים, מרגשים אותו. אז יצאתי להפקת המתנה המושלמת עבורו. כל אתגר שעמד בדרכי נמצא לו פתרון. הקמתי חמ"ל חברים ופעלתי כדי שכולם יתנו יד בהכנת המתנה – דיסק ובתוכו שיר אחד בלבד ממני, ולא סתם שיר, אלא כזה שאהוב עליו במיוחד, ובצרפתית !

מה עשיתי ת'כלס:

 1.  איך שרים בצרפתית – הצרפתית שברשותי כל כך שבורה, שרק מהגר סנגלי יכול להבין אותי. לא נתתי למכשול זה לעצור בעדי ומצאתי חברה של חברה שהשפה הרומנטית הזו שגורה בפיה, הושבתי אותה בבית הקפה, חזרנו על כל משפט מיליון פעם, שיננתי בכל רגע פנוי ביום את המילים המתעגלות, עד שהשכנים שקלו להזמין נגר שיאטום את חלונות ביתי.
 2.  פרט טכני חשוב – שכרתי אולפן הקלטות קטן לשעתיים עבודה.
 3.  תוספת בונוס – השקעתי בנגן סקסופון מקצועי שליווה את השיר ברקע בנגינתו והוסיף נופך מרגש אל מול קולי הצפרדעי.
 4.  כסיסת ציפורניים – ביום שהדיסק היה מוכן רעדתי מהתרגשות, חתמתי עליו בנשיקה וחיכיתי לחצות הלילה בו חברי התחדש ביום הולדת דנדש.

בשעה 24:00 בלילה בדיוק, כשחברי החליף קידומת, שלפתי את הדיסק וביקשתי שיניח לו להתנגן בנגן המכונית. לאחר שני משפטי שירה שלי + זיוף קל בגבוהים, התרגשותו לא איחרה לבוא ודמעות קטנות של שמחה הציפו את לחייו הבשלות. לא היה מאושר ממנו. מעולם לא העניק לו איש מתנה שיש בה רק מחשבה של אהבה כנה ותמימה. לא בגדים או תכשיטים, לא טיסות או ארוחות שחיתות, אלא שיר קטן בשפת ילדותו שהיה טבול בכוונות טובות. חיבקתי אותו חזק והבטחתי לו יומולדת ושנה שמחים. כי מה אפשר לתת לאיש שממון לא חסר בחייו, שמשפחתו חזקה ונפלאה, רק דבר אחד יקר ערך – זמן ואהבה.

אמנם בחודשים אלה חברי אינו חוגג יום הולדת, אך ליבי מבקש להעניק לו מתנה מיוחדת, כזו שאינה תלויה באירוע מיוחד, חג או מועד, אלא מתנה מהלב שלי אל ליבו. הרי זמן ואהבה כלפיו יש לי בשפע, וזהו המפתח העיקרי בחברות בין אנשים, ושם לצערי פישלתי בחודשים האחרונים.

אז למה בעצם אני מספרת לכן את כל הסיפור הארוך הזה? כדי שתוכלו לייעץ לי בחוכמתכן ברעיונות למציאת המתנה המושלמת עבור אותו חבר אהוב ויקר, כאות תודה והערכה על החברות ביננו, ועל כך שהוא, בניגוד אלי, תמיד עמד שם לצידי גם בימים טרופים ועמוסים לעייפה. אז תאמרו לי בבקשה יקירותיי, איזו מתנה תתאים עבור האיש שיש לו הכל?

מאחלת לכולכן שיהיה לכן זמן לחשבון נפש פורה, ושנדע לומר מילה כל כך גדולה ויקרה כמו – סליחה.

בין 50 המגיבות הראשונות באתר, עם רעיון מקורי למתנה המושלמת, יוגרל פרס שווה במיוחד – בושם יוקרתי של מייקל קורס !

(MICHAEL KORS GOLD)

מוכנות? צאו לדרך 🙂

אוהבת,
נטלי

תהנו:
michel fugain – Une belle histoire

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

28 תגובות

 • הגב
  Zila
  ספטמבר 5, 2015 על 8:37 am

  מתנה רומנטית, אופנתית, מפתיעה ומרגשת – שהגבר שאת הכי אוהבת בעולם ישמח תמיד לענוד הכי קרוב ללב: הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה" במהדורת "סיפור אהבה בתכשיט" עם עד 24 תמונות משותפות ועם הרגעים הכי יפים ומרגשים בסיפור האהבה שלך בתכשיט מוזהב עם אבני חן – שאפשר בכל רגע לחבר למחשב, לשתף בפייסבוק ולקרוא בטלפון או בטאבלט!
  זה משהו מאוד מקורי ונחמד ! תמיד יהיה קרוב ללב שלך . שזה הכי טוב והכי מקורי

 • הגב
  מירית
  ספטמבר 5, 2015 על 8:45 am

  יש לי ארבע רעיונות והם
  בושם טוב שאת אוהבת
  ספר פתגמים ומכתמים של עזריה אלון
  דיסק שמע שאת אוהבת לשמוע
  חיית מחמד קטנה שהוא יוכל לטפל בה וכך תמיד הוא יזכור אותך…. אוהבת אותך מאד

  • הגב
   מירית
   ספטמבר 6, 2015 על 10:45 am

   חשבתי על מתנה נוספת והיא אלבום דיגיטלי עם תמונות של חברך ושלך מתחילת היכרותכם ועד עכשיו וזאת מזכרת שתישאר לעד

 • הגב
  מרי
  ספטמבר 5, 2015 על 8:50 am

  לפני כן, אתמול היית מדהימה, חכמה, אצילית ולא נגררת בתשובות שלך למחוזות שלא מתאימים לך.
  לידיד הנפש שלך הייתי מזמינה מאסטרולוג/ית את מפת הלידה שלו וממסגרת כתמונה. יש מסגרות יפהפיות. אחת בודאי תתאים למי שהוא ולמי שאת. את צריכה לדעת את תאריך הלידה שלו, מקום הלידה ורצוי שגם את השעה.
  צרפי לו מכתב, את הרי כותבת כל כך יפה ועם הרבה עומק וגם הומור.
  הכי אני אוהבת ״מתנות אי הולדת״. זה כל כך מחמם את הלב לדעת שגם ביום רגיל מישהו חושב עליך.

 • הגב
  לימור כהן
  ספטמבר 5, 2015 על 8:55 am

  בוקר טוב אהובה, כמה רגישה ומיוחדת את לאהובים סביבך.. כל כך התרגשתי לקרוא את אשר כתבת..
  המלצתי לאיש כזה יקר ומיוחד עבורך, כמו שאמרת איש שיש לו הכל.. דווקא בגלל זה המתנה עבורו צריכה להיות מיוחדת במינה!!!
  המלצתי: אותיות של החיים-אות עם מיניאטורות המספרות סיפור חיים שלם באות אחת.
  אפשר צירוף של שתי אותיות שמכם, או אות רק של בעל היומולדת, ניתן לבחור מה יהיה בתוך אותה אות/אותיות.. תכונות של אותו אדם, או מה את רוצה שהוא יזכור תמיד, עם תאורה , עם אבנים מיוחדות, והכל בתוך אותן אותיות שאת בוחרת..
  בעיניי זאת המתנה המושלמת, עם חשיבה מעבר לקופסא, חשיבה עם המון רגש ועוצמה❤️
  והעיקר מזל טוב לחבר היקר שלך, בריאות, שמחה ואריכות ימים????

 • הגב
  Galit
  ספטמבר 5, 2015 על 9:18 am

  היה עונג צרוף לפתוח עם הפוסטרים שלך את הבוקר… כמו טל של מילים טובות, כל כך מרענן, כל כך נדרש בימים מטורפים אלו, של "לפני החגים"… הלוא וכולנו היינו יודעים כל כך טוב להגיד תודה, וסליחה, כשצריך.
  שתתחדש עליך, ועל כולנו, שנה רצופת הצלחות וגשמים של ברכה.

 • הגב
  ליטל
  ספטמבר 5, 2015 על 9:20 am

  אז האופציות למתנות מהלב שהייתי קונה לאיש/ה שיש להם הכל הם;הראשונה יכולה להיות סדנת בישול למשל של פסטה שאני עשתי לחברה בה מקבלים שתי כוסות יין ולומדים להכין פסטות מאפס זו היייתה חוויה מדהימה ביותר ועד היום היא לא שוכחת לי את הערב המיוחד הזה ואכן זו חברה שיש הכלללל!אופציה שניה זו סדנת צילום שזו גם חוויה בפני עצמה שגם אותה רכשתי לחברה שמאוד אוהבת לצלם והיא אמרה שהיה מדהים ומלמד ביותר.אופציה שלישית זה יום כיף בספא וארוחת בוקר מפנקת לשניכם גם מתפנקים וגם זמן לשיחת נפש ומבטיחה שמשם יוצאים מחוזקים תרתי משמע!עוד משהו שעשיתי לחברה יקרה זה קנוואס ענק עם מלא תמונות שלנו מטיולים בחול משותפים,ימי הולדת שחגגנו יחד,מסיבת פורים,ויציאות זו מתנה מאוד מרגשת,יפה ולחלוטין מזכירה את כל החויות המשותפות שחוינו במהלך כל השנים!!מקווה שעזרתי…וכיף מאוד להיכנס לאתר שלך לומדים ממנו המון!!שבת שלום ומבורכת.

 • הגב
  ליאת ולנסי
  ספטמבר 5, 2015 על 9:21 am

  עבור איש שיש לו הכל את צריכה לעשות משהו מעצמך,
  אם הוא חבר טוב,ואת רוצה להראות לו שאת אוהבת אותו מאוד ושהוא חשוב לך,
  תקני מנעול בחנות מנעולים,תחרטי עליו את השמות שלכם ואפילו ציור קטן של בן ובת מחזיקים ידיים, תקחי אותו ל׳גשר המנעולים׳ בתל אביב ותניחו את החברות שלכם.
  מתנה הבאה זה יום כיף בין חברים, יום בספא, יום שמתחיל במסעדה ומסתיים בצניחה חופשית.
  אני יודעת שבשביל להוכיח הייתי עושה הכל, תעופי על הרעיונות שלך!! תקחי אחד מכל תגובה ותלכי על זה 🙂
  המון בהצלחה, ליאת ❤️❤️

 • הגב
  Noa
  ספטמבר 5, 2015 על 9:26 am

  לדעתי את יכולה לאסוף את כל הדברים שהוא אוהב, תמונות שלכם ביחד, ספר אהוב, דיסק שמסמל משהו…(כולל שיר בצרפתית שכתבת ושרת) ולהכין מין קולאז׳ שיציף בכם זכרונות ושיחרור מחדש בליבכם.
  במידה ומתנה זו לא מספיקה תוכלי לקחת אותו לשבת על חוף הים, להביט בשקיעה…(אומרים שכאשר בן אדם רואה את השקיעה פעמים רבות, מידת האושר שלו עולה והוא בן אדם מאושר יותר).
  ולעשות פיקניק עם המאכל האהוב עליו.
  הרעיון השני שלי זה להרים מסוק שיטוס מעל הים ויהיה כתוב : (שם), תודה!
  חוץ מזה נהנתי מאוד לקרוא את הפוסט , הוא יפה ומרגש וכתיבתך גורמת לי השראה.
  שבת שלום:)

 • הגב
  מיכל
  ספטמבר 5, 2015 על 9:30 am

  אפשר לאסוף תמונות מזמנים שונים ואירועים משמעותיים בחייו כולל תמונות של הילדים ולעשות מן קולאז' ולמסגר. אפשר בצד להוסיף ברכה מרגשת כמו שאת יודעת לכתוב או מילים של שיר שהוא אוהב ומתחבר אליו….

 • הגב
  מרים
  ספטמבר 5, 2015 על 9:42 am

  כמה המלצות מתנה לאהוב : להכין אלבום תמונות מרגעים מאושרים, ומתחת לכל תמונה לכתוב כמה מילים של חיבה.
  2. לאהוב שיודע לפנק בבישול גרומה, סינר של מסאטר שף כולל כל אבזרי עזר למטבח.
  3. יומן לשנה החדשה שהכריכה עם תמונות משפחה. שתמיד היו אתו.

 • הגב
  נוי
  ספטמבר 5, 2015 על 9:47 am

  אפשר לקחת אותו ליום כיף רק שניכם,אם היית חסרה לו תני לו הרגשה שאת רק למענו יום שלם. דבר שני אפשר לעשות לו קולאג׳ של תמונות שלכם מכל הזמנים ולהזכיר לו את החברות הטובה והאמיתית שיש לכם גם ברגעים רעים וגם בטובים ???? מבטיחה שהוא אחרי זה יוותר לך על הזמן שלא היית שם בשבילו

 • הגב
  אורן
  ספטמבר 5, 2015 על 9:55 am

  קודם כל, כל כך מרגש לקרוא את מה שכתבת. עברה בי צמרמורת, התרגשות ואין לי ספק שהחברים שלך זכו באישה מיוחדת, חברה נאמנה וסופר רגישה.
  המתנה שעשית לחבריך לפני כמה שנים, היא המתנה המושלמת כי היא באה ישר מהלב. יש בה המון מחשבה ורצון אמתי לגרום לו להתרגש, לשמוח ולהאמין שהוא יקר לך ואת רואה אותו כאדם אהוב וחשוב. אני בטוחה שהיא אחת המתנות שמלוות אותו עד היום . אם כך, לכי על אותו סגנון. תחפשי "חוט" שמקשר ביניכם. משהו מהעבר ששניכם אוהבים, משהוא שיש בו גם הומור. זה יכול להיות קופסה שתכיל מספר פריטים שעומד מאחוריהם סיפור, משפט או כל דבר שיגרום לו לצחוק כאשר יקשר בין הדברים. הפריטים יכולים להיות: ספר, דיסק, בושם, שעון, משקפי שמש, וכל מיני "שמונצים" שרק אתם מבינים את הייחוד שלהם. המתנה לא צריכה להיות יקרה אלה באמת מהלב. תוסיפי כמה מילים וזה יעשה את העבודה.
  באהבה 🙂

 • הגב
  מאי
  ספטמבר 5, 2015 על 10:38 am

  שקית של סוכריות טופי
  בכל סוכריה לשים מתחת לעטיפה פתק שכתוב בו משהו שאת חושבת עליו או מעריכה בו ככה כל פעם שהוא יפתח סוכריה יהיה לו מתוק בפה מהסוכריה ומתוק בלב ממה שכתבת וגם אחד שיש לו הכל תמיד ירצה חיזוקים ומילים טובות

 • הגב
  טלי
  ספטמבר 5, 2015 על 11:14 am

  היי נטלי
  ראשית קראתי את "האיש שיש לו הכל, כתוב כל כך יפה.
  אז חשבתי מה יהיה נחמד שתעשי בשבילו כי את מרגישה צורך עז..
  מצאתי שיש ערב שירי שאנסון צרפתיים בתיאטרון הקאמרי ,קרוב לכם..
  הבנתי שהוא יודע לדבר צרפתית שוטף,ויש לו הכל! אז אולי תלכו יחד להנות מהערב הזה
  ואולי תתני לו מתנה שיבחר עם מי ללכת..(אם אני הייתי הוא.. הייתי בוחרת ללכת איתך!)
  https://www.google.co.il/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCkQFjABahUKEwjg0Ln8xN_HAhXEstsKHUFmDOo&url=http%3A%2F%2Fwww.chansonim.com%2Fhe%2Fabout%2F&usg=AFQjCNHInc4fD8nnegckGetaXfaln0jzLQ
  מצאתי את זה בגוגל החכם מכל!
  בהצלחה לך
  ויש לך אתר נפלא!

 • הגב
  רוני
  ספטמבר 5, 2015 על 11:30 am

  בתחילה ברצוני לומר לך שאתמול בתוכנית של שי שטרן נראת מדהים . יש לי הרגשה שבעריכה קטעו חלקים מסויימים מדברייך, כגון על ההצגה ועל אתר NAYA ואולי עוד דברים שאמרת במהלך התוכנית……..ולכן זה הרגיש שפחות היית נוכחת בשיחות………אהבתי שלא נגררת למחוזות שהם ניסו להוביל אותך לשם……..אלא שמרת על כבודך והיית אצילי בהתנהגותך……….לגבי מתנה לאיש שיש לו הכל , הייתי כותבת לו מכתב שבו מסוכמת כל תקופת הכרותכם והחוויות שצברתם ביחד……וממסגרת את זה במסגרת מקצועית……ובנוסף אפשר לקחת את שתי המילים תודה וסליחה שכתובות בפונטים שונים וצבועות באותו הצבע וממסגרת את זה במסגרת שתהלום את המילים………..שנה טובה לך יקירה ומי ייתן והשנה הזאת תהייה טובה מהשנה שחלפה .

 • הגב
  מיכל
  ספטמבר 5, 2015 על 11:56 am

  כתבת נפלא כהרגלך. התברכת ביכולת לפרוט במילותייך על מיתרי הנפש. החבר הזה נשמע מאוד מיוחד, זכיתם זה בזו.
  למתנה הייתי הולכת על מה שהענקתי לחבר הכי טוב שלי פעם. קופסה ובה כתבתי לו ברכה עם איחולים, וכל פריט בברכה סימל את מה שאני חושבת עליו ומאחלת לו. למשל, גרגירים לשתול בעציץ המסמלים פריחה והתחדשות, כרטיס חיש גד שהמזל תמיד ילווה אותו, תהילים קטן, משהו שמסמל את החברות שלכם או כרטיס לבילוי משותף. בכל מקרה זו מתנה מרגשת. קופסה שבאה מהלב ונכנסת ללב. ואת הרי לב אחד גדול. שבת שלום יקירה.

 • הגב
  ליאורה
  ספטמבר 5, 2015 על 12:30 pm

  שבת שלום,
  אתחיל ואכתוב שאני נהנית מהאתר, תודה רבה על המגוון, הנושאים והכותבים.
  נהנתי לקרוא את הכתבה, אהבתי את החשיבה מחוץ לקופסא.
  קופסת עוגיות שאפית יכולה להיות מתנה שיוצאת מליבך ותיכנס לליבו של החבר שיש לו הכל, תמיד נחמד ונעים לקבל קופסה עם עוגיות ביתיות. את יכולה לצרף כרטיס שנה טובה ולכתוב את שעל ליבך, ואיחולים לשנה החדשה, איחולי בריאות טובה ואיתנה, גם למי שיש הכל, יכולים
  את יכולה להזמין את החבר לארוחה, שאת מכינה, אם יש לך את הזמן והחשק להכין, או בבית קפה/מסעדה מומלץ/ת ונעים/ה, ופשוט לדבר.
  בהצלחה בבחירת המתנה.
  כל טוב מכל ה-♡
  ושבת שלום ומבורך
  מליאורה

 • הגב
  Batshevabaruch
  ספטמבר 5, 2015 על 1:46 pm

  לאדם שיש הכל נותר רק להרנין את ליבו . ״לגעת בליבו . אולי להזמין שולחן לשניים במסעדה . או בבית קפה . עם נוף לים שבו האופק נוגע באור במים ובנשמה .ולאמר לו : אני כאן רק בשבילך . להקשיב לך , מה שלא ידעתי מספיק לעשות …

 • הגב
  פרלה דורבין
  ספטמבר 5, 2015 על 2:14 pm

  אהובתינו נטלי המרגשת תמיד ????המתנה שלדעתי תשמח את חברך שיש לו הכל :בושם שהוא אוהב או הקדשה אישית לתלייה על הקיר שיזכיר לו אותך .או סט עם הקדשה אישית שלך שיזכיר לו אותך כל פעם שיראה את זה.ספר עם הקדשה שלך.או תמונה של ציור מרגש שיתלה על הקיר .ולסיום מאחלת לך שתמיד יהיו סביבך רק אנשים טובים כמוך ומלאי אהבת חינם שבת מבורכת ????

 • הגב
  תמר סצמסקי
  ספטמבר 5, 2015 על 2:33 pm

  הייתי מנצלת את יכולת הכתיבה המופלאה שלך וכותבת סיפור קצר דרכו אפשר להבין את מה שאת מבקשת לומר לו.
  אפשר להוסיף CUP CAKE שתאפי ותקשטי בצורה מיוחדת, או קופסת עוגיות מיוחדות וזו מתנה מושלמת של הרבה תשומת לב.

 • הגב
  נעם
  ספטמבר 5, 2015 על 4:02 pm

  בלי יותר מידי כסף הייתי לוקחת אותו למתחם שרונה בתל אביב יש שם מסעדה בשם ״little Italy "זאת מסעדת שאתה מזמין את האוכל ויושב לאכול כמו בפיקניק עם סלסלה ושמיכה הייתי שם ונורא נהנתי פשוט יושבים בכיף מתחת לשמש ,אוכלים דברים טעימים ונהנים מהזמן ביחד????

 • הגב
  Oshrat Zrihen
  ספטמבר 5, 2015 על 4:27 pm

  שלאיש שיש הכל מתאימה מתנה השמה דגש על הפן הרוחני….ממליצה לכתוב שיר
  שמתאר את הערכתך ואת החברות ולשחק
  באותיות של המילים חבר וסליחה למשל בתוך המילה סליחה מסתתרות המילים סל
  לי וכו'. במקביל הייתי מזמינה אותו להצגה/ מופע של אמנים שהוא אוהב ולחלוק יחדיו את רגעי האושר .המלצה לאילנה אביטל יש מופע עם שירים בצרפתית. בהצלחה;-)

 • הגב
  ברוך בת שבע
  ספטמבר 6, 2015 על 12:02 pm

  לאדם שיש הכל . כדאי להרנין את ליבו . ״לגעת בנפשו״ להזמין שולחן לשניים על שפת הים במקום שהאופק נפגש עם המים והאור . וברגע שהמבטים נפגשים .לאמר לו- אני כולי שלך מקשיבה לך . כשאתה חשוב לי !! גם על ימים שלא הייתי מספיק בשבילך ….!!לחיים……!

 • הגב
  אסתי
  ספטמבר 6, 2015 על 2:29 pm

  הייתי קונה לו נרתיק למשקפי קריאה שעוצב במיוחד לאנשים שמשתמשים עם המשקפיים לסירוגין. (בהנחה שיש לו משקפי קריאה)
  (See more at: http://www.look.co.il/look-P6955.aspx#sthash.aVMLXJ9t.dpuf)
  וכותבת לו: סליחה שלא תמיד ראיתי אותך שהיית צריך , תודה על שאתה רואה אותי תמיד.

 • הגב
  נטלי עטיה
  ספטמבר 7, 2015 על 12:19 pm

  תודה בנות על תגובותכן החכמות
  בקרוב נעדכן על זוכה
  אוהבת
  נטלי

 • נטלי עטיה
  הגב
  נטלי עטיה
  ספטמבר 7, 2015 על 7:52 pm

 • הגב
  ענבר
  ספטמבר 8, 2015 על 4:02 pm

  הכי כיף להמשיך עם ניחוח צרפת, לקנות לו ספר של פעם בצרפתית שיזכיר לו רגעים ולבשל לו ארוחה צרפתית – מעשה ידייך כמובן 🙂

 • השאר תגובה