בארון של נטלי

נכנסים לארון עם נטלי עטיה:

קשה לי לחשוף היום את החיים האישיים שלי. פעם זה בא לי יותר בקלות. שילוב של הרצון לשתף באיזו אמת פשוטה, מהסוג ממנה חוששים רבים כל כך כי ״מה יקרה אם יגלו ההורים/השכנים/החמות או הגיס…״ בשילוב של תמימות ולב פתוח לכל העולם. אלא מה? שפעם אחר פעם מצאתי שבמקום ליהנות מהפתיחות הזו, ישנם גורמים מהצד השני (לרוב אנשי תקשורת) המלעיזים על פתיחותי ואני מצאתי את עצמי נעלבת ופגועה, לא מצליחה להבין איך הפתיחות שלי באה בעוכריי.

עם השנים, עת גדלתי, הבנתי שאני עדיין יכולה לחיות עם הלב הפתוח, אבל לא להציע אותו להשכרה לכל דיכפין. התחלתי שוב ליהנות מכך, אפילו הגיעה תחושה של כוח, עוצמה אישית – אני מחליטה בפני מי, מתי, כמה ואם בכלל אכניס מישהו לכספת החיים שלי. אני השומרת הקשוחה ואיש לא יוכל לפרוץ לשם לפני שאני אחליט.

לכן נעלמתי קצת מהרשתות החברתיות ומתענגת על כך שמדורי הרכילות הניחו לי מעט, ממעטת לצאת לאירועי יחצנות אלא אם כן הראלי (העורך של נאיה) מאיים עלי שלא יראה לי את הקולקציה החדשה של המעצב האהוב עלי, מארק גולדנברג, שם אני נשברת ונגררת אחריו באצילות.

בקיצור, הבנתן בננות, אני עושה כעת לביתי ופועלת מאחורי הקלעים כדי לרקום לכל אחד מהמשפחה שיצרתי, את ההווה והעתיד שבחרנו לעצמנו. אם יש מקום שתמיד היה לי הכי נוח בו, הוא הבית הפרטי שלי, ובפרט במיטה שלי.  לכן החלטתי לצרף אתכן היום אל החלל הפרטי בארון הבגדים, פנימה אל הפריטים האהובים עלי ביותר, בזמן שהכל מתועד בסביבה האינטימית והבטוחה שבראתי ליקרים והאהובים עלי מכל – משפחתי וחבריי.

בואו גם אתן יקרות, נציץ יחד לחלק היפה של העולם – אופנה על זמנית!


דוגמנית: נטלי עטיה

צלם: הראל שרון

סטיילינג: מיכל עובדיה

לוקיישן: Home, Sweet Home

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

2 תגובות

 • הגב
  מירית
  נובמבר 14, 2016 על 4:52 pm

  נטלי כהרגלך את כותבת בצורה מרתקת ומעניינת וכל בגד שלך יותר מעניין מהשני ובמיוחד הסיפור שאת מספרת על הבגד…. אוהבת אותך מיליונים ואני רוצה שיהיה לך רק טוב ❣❣

 • הגב
  רמי
  ספטמבר 9, 2018 על 4:25 pm

  קלאסה

 • השאר תגובה