בנעליה של נטלי עטיה

(צילומים: הראל שרון)

כף רגלי השמאלית.

היסטוריה ארוכה יש לי עם כפות הרגליים שלי. הן צרות וארוכות ולמען הדיוק, יש לי את הבהונות הכי ארוכות בעולם. מידת כף הרגל שלי ללא הבהונות יכולה הייתה להגיע למידה הקלאסית של 38, אבל אז מגיעות הבהונות ומותחות את כפות רגליי למידה 41 ואפילו 42. את אורכן המיוחד הרגשתי במיוחד בגיל 14, עת למדתי בלט קלאסי והגיע השלב בו למדנו לעלות על האצבעות, אותו ריקוד בו הגוף נמתח לאורכו כמו מסטיק.

כילדה חיכיתי לרגע הזה שנים. אמא רכשה לי נעלי בלרינה ורודות ואני פנטזתי איך אני מסתובבת בפירואטים של ״מפצח האגוזים״ בבולשוי, אבל פנטזיה לחוד והמציאות… היא טפחה על פניי או במקרה שלי בכפות רגליי, כאשר כל משקל גופי דאז, 48 ק״ג, התיישבו על 2 בהונות בודדות. הכאב היה בלתי נסבל ואיתו הדימום ומשם החלום שמתרסק, בו אני מבינה לראשונה שמה שנראה יפה, לפעמים עולה במחיר כבד מדי ולא הכרחי.

כך הלכה לה קריירת הריקוד.

אולי בגלל כך ואולי כי בכל מקרה האהבה/אובססיה הגדולה שלי שייכת לתיקים וכובעים, אינני נמנית מן הנשים שצריכות חדר נוסף רק לנעליים שלהן. גם כך עם מידת נעליים של 41-42 לא קל לי למצוא נעליים שיחמיאו למלבושיי ובכל זאת את אלה שאצלי בארון הפרטי בחרתי בפינצטה ואת חלקן אני אוהבת במיוחד, בעיקר בזכות החוויות שעברתי כאשר אני  צועדת לי בבטחה בתוכן.

אנחנו כאן ב NAYA ננסה לתת לך  ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים . נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא , להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך 🙂

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

2 תגובות

 • הגב
  מירית
  דצמבר 26, 2016 על 9:47 am

  נטלי יקירה כל פוסט שלך יותר מעניין מהשני, אני נהנית מהכתיבה הקולחת והמעניינת שלך ושתדעי שאני מחכה לפוסטים שלך…. אוהבת ושיהיה לך חנוכה שמח ותיהיני עם משפחתך בחופשת הסקי ☃☃☃☃

 • הגב
  רמי
  אוקטובר 10, 2017 על 1:51 pm

  סקסית

 • השאר תגובה