כיצד להתאפר מבלי להיראות מאופרת

https://www.youtube.com/watch?v=8UprEmDvfvI

(You Tube)

טיפים ליצירת מראה ה-No makeup, makeup look

אנחנו נמצאים כעת בשיאו של הקיץ ובמצב כזה איפור מלא ומסכתי לא ממש בא בחשבון, כי רוב הסיכויים שכבר כעבור כמה דקות ללא חשיפה ישירה למזגן הוא ינזול ויקרוס לתוך עצמו בצורה לא כל כך מחמיאה. ערוצי היוטיוב מלאים במדריכי איפור לקיץ רק מה? הם לא לוקחים בחשבון שאנחנו לא נהנים פה מקיץ אירופאי קליל עם עננות חלקית ולכן הטיפים לא תמיד מותאמים לכך.

רוצות ליצור מראה איפור נטול איפור, כלומר כזה שלא נראה לעין בלתי מיומנת? יש כמה טיפים שיסייעו לכן להשיג את המראה הכל כך נחשק וטרנדי הזה – ובעיקר יגרום לכן להרגיש בטוחות מפני תאונות איפור לא נעימות בחסות אוגוסט 2017.

1. הימנעו מהנחת מייקאפ על מרכז הפנים: הייתן מצפות שמראה איפור נטול איפור יהיה למעשה נטול מייקאפ, אך לא כך הדבר. אפשר בהחלט להניח מייקאפ והיינו ממליצים אפילו על בחירה במייקאפ עמיד בגימור מאט מכיוון שבחודשי יולי אוגוסט כל המייקאפים הקלילים לא ממש נוטים להחזיק מעמד.

2. את המייקאפ מומלץ להניח בשכבה מאוד דקה ולטשטש עם ספוגית לחה כדי להשיג גימור טבעי יותר. הנה הטוויסט: את המייקאפ לא כדאי להניח על אזור מרכז הפנים, כלומר את המצח, את גשר האף ואת מרכז הסנטר מוטב להשאיר ללא מייקאפ בכלל. אזור מרכז הפנים הוא האזור הראשון שפוגש את המבט של האדם שנמצא מולנו ולכן ברגע שנשאיר אותו נטול איפור, הלוק הכללי ייראה קליל וטבעי יותר.

3. אם דרוש לכן יותר כיסוי, עשו שימוש בקונסילר לכיסוי פגמים. אזנו את המייקאפ בעל מרקם המאט עם קונסילר לחותי, קונסילרים לחותיים בדרך כלל מעניקים מראה חי יותר לעור הפנים מבלי שייראו שמנוניות, שזה הלוק הרצוי בעונות הקיץ ובכלל.

4. כדי להעניק מראה יותר 'חי' לפנים, מומלץ להשתמש ביד קצת יותר כבדה הפעם על הברונזר. השימוש בברונזר יעניק מימד מעניין למראה האיפור וגם יגרום לעור להיראות כאילו קיבל נשיקה מהשמש, מבלי לקבל גם את שאר הנזקים המתלווים לכך, אז אנחנו לגמרי בעד הרעיון.

5. עבדו עם מוצרים קרמיים, יש להם נטייה להיטמע טוב יותר לתוך העור, להעניק לו גימור יפה יותר ובאופן כללי זו טקסטורה שעובדת היטב בקיץ ונראית טבעית יותר. טיפ כללי: לוק אבקתי ומקומח הוא לוק שכדאי להימנע ממנו, בייחוד בקיץ ובייחוד אם אתן רוצות להשיג מראה שלא נראה עשוי יתר על המידה. הניחו בצד את ההיילייטרים והסמקים האבקתיים ובחרו בפורמולה קרמית.

6. במקום להניח מייקאפ על גשר האף, הניחו עליו מעט מהסומק הקרמי שלכן ותעלו עם הברונזר שלכן גם לאזור הרקות. זה יעניק לכן לוק של "הופס, הרגע חזרתי מביקור בים ונשרפתי קצת בפנים" (אבל כמובן שתקפידו להניח SPF כדי שזה לא ייקרה באמת!).

7. עשו שימוש רב תכליתי בחלק מהמוצרים שאתן משתמשות, לדוגמא: אפשר להשתמש בברונזר גם בקפל העין כדי להעניק מראה מודגש יותר לאיפור העיניים, אפשר להשתמש בהיילייטר כדי להוסיף נקודת אור באיפור העיניים ואפילו להניח אותו בטפיחות על העפעף. שימוש נכון במוצרי פנים גם בתור מוצרי עיניים, יכול לבטל לגמרי את הצורך לעשות שימוש בפלטת צלליות נפרדת!

Jaffrene wears Haloscope in Quartz, Cloud Paint in Puff, Lip Gloss, and Boy Brow in Black.

A post shared by Glossier (@glossier) on

8. מאחר שבעונת הקיץ קצת קשה לוותר לגמרי על הפודרה, ההמלצה היא להשתמש במברשת גדולה ולא דחוסה מדי – ולפזר בקלות ובנגיעות רכות את הפודרה על שטח הפנים או באופן ספציפי על אזור ה-T. נסו לבחור פודרה שיש לה גימור איירבראש והיא אינה נראית נוכחת על העור ותוותרו על המברשות הדחוסות או הספוגיות כדי להטמיע אותה לתוך העור, מה שבדרך כלל מעניק תוצאה כבדה יותר.

9. וותרו על מקבעים מבוססי אלכוהול והעדיפו מקבעים על בסיס גליצרין. הם אמנם לא יעניקו את מראה המאט הזה לאורך זמן, אבל מראה טבעי הוא לא בהכרח מראה מאט ולכן אין סיבה לשאוף לשם. בנוסף, תרסיס על בסיס גליצרין מסייע להוריד עוד קצת מהמראה המקומח שהפודרה עלולה בכל זאת ליצור ולכן הוא מתאים יותר לכל הלוק שבניתן עד כה.

כעבור כמה תרגולים תגיעו לנוסחה המדויקת שתאפשר לעור שלכן להיראות טבעי, מבריק במידה וקורן – במקום שומני והתוצאה תהיה יפיפייה ומתאימה לקיץ באופן מיוחד.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה