Head to head: nuna vs newa

(צילום: יח"צ)

התנסינו בשני מכשירים מתחרים להצערת העור ואלו התוצאות:

מאת: הראל שרון

לפני הכל, כמה מילים על אנטי אייג'ינג, ברשותכם. טיפולי אנטי אייג'ינג כבר בגיל צעיר (במטרה לשמור על עור הפנים) הפכו בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולארים. עוד לפני הזדקנות עור הפנים כתוצאה מהגיל, כדאי לזכור שקיימים גורמים מכריעים נלווים כמו זיהום האוויר, השמש והתזונה הלקויה שפוגעים בעור (ובוודאי שגם גנטיקה, טובה או פחות, בהתאם למזלכם) טיפולים אצל קוסמטיקאיות המתמחות באנטי אייג'ינג מומלצים אחת לתקופה ומחדשים את העור, אך תמיד מומלץ למרוח קרם הגנה מפני השמש ולהיעזר בקרמים שונים או טיפול פנים ביתי באמצעות מרכיבים כמו דבש, שמן זית, כורכום, אבוקדו ולימון, הידועים ביתרונותיהם למיצוק עור הפנים.

טיפ קטן מאיתנו: תה ירוק ותה לבן מכילים אנטיאוקסידנטים, ובפרט אנטיאוקסידנט בשם EGCG שידוע ביכולתו להילחם בסרטן ובקמטים. בתרבויות מסוימות, לדוגמא בתרבות הסינית, נוהגים לערבב אבקת תה ירוק ביחד עם חליטת תה לבן, וליצור מזה מסיכות לפנים. בהשלמה לטיפולים המעולים שהמליצה הסבתא, כיום יש בשוק מגוון של טיפולים מקצועיים, כדוגמת העלמת קמטים באמצעות גלי רדיו, שאינם כואבים, אינם פולשניים ומתאימים במיוחד לבעלי עור פנים בריא שרוצים להפוך אותו ליותר מוצק וצעיר.

למערכת שלנו הגיעו שני מכשירים מחברות מתחרות, האחד מכשיר הניואה (NEWA) המציג את עצמו כפתרון טבעי למיצוק עור הפנים שמשתמש בטכנולוגית 3 DEEP החדשנית. גלי רדיו חודרים לעומק העור ומחממים את שכבת הדרמיס הפנימית של העור, דבר שגורם לחידוש טבעי של ייצור הקולגן שמותח וממצק את עור הפנים שלך. מכשיר שני הוא הנונה (NUNA) של פרמייר ים המלח, העובד בטכנולוגיה חדשה המהווה פריצת דרך שמאפשרת לבצע טיפולי אנטי אייג'ינג לשיפור עור הפנים בנוחות אשר בביתנו ובנסיעות. מכשיר ה-NUNA מתגאה בזכייתו לדירוג הגבוה ביותר הניתן למכשיר ביתי – דירוג הבטיחות והיעילות המאושר ע"י ה-FDA האמריקאי כמכשיר רפואי – FDA CLASS II (תו תקן רפואי עולמי)

אופן השימוש בשניהם פשוט מאוד ושניהם מגיעים עם הבטחות מעודדות. הם מבטיחים ששימוש במכשיר מעודד ייצור קולגן ואלסטין ובכך מפחית את מראה הקמטים בעור, *ללא כאבים, *ללא פעולות פולשניות, *עם תוצאות נראות לעין החל מהטיפול הראשון, והכל *בנוחות ובצורה בטיחותית לעור המשתמש/ת.

כיוון ששני המכשירים הגיעו למערכת להתנסות, ובהתחשב בכך ששתי החברות מציגות את השימוש גם לגברים ולא לנשים בלבד, החלטנו לבדוק את התיאוריה הזו על הראל שרון – עורך האתר, שיחגוג בעוד חודשים ספורים יום הולדת 40, והקמטים הראשונים כבר הגיעו לומר שלום והופיעו כאורחים לא קרואים והמון חוצפה ישראלית טיפוסית. שני המכשירים נבחנו עפ"י קרטריונים מאוד ספציפיים וקיבלו ניקוד יחסי מ-1 ועד 5 (כאשר 5 מעיד על הניקוד הגבוה ביותר) בהתבסס על שבועיים של התנסות בכל מכשיר לחוד. לפניכם התוצאות.

NUNA פרמייר ים המלח, מחיר 2,900 ₪

 • תחושה על העור: 5 כוכבים
 • תוצאות נראות לעין החל מהטיפול הראשון: 3 כוכבים
 • תוצאות בתום התנסות של שבועיים: 4 כוכבים
 • נוחות שימוש ונשיאה: 5 כוכבים
 • תכיפות ובטיחות הטיפולים: 5 כוכבים
 • מחיר: 2 כוכבים

סה"כ 24 נקודות

הראל שרון: "המכשיר מכיל סוללה איכותית וניתן לשימוש בצורה אלחוטית לאחר הטענה, מה שאוטומטית מציב אותו כנוח יותר לשימוש מהמכשיר המתחרה המוגבל בחוט חשמל. התחושה על העור נעימה ואין חובה למרוח קרם מקדים לעומת המכשיר המתחרה המגיע עם הוראות אזהרה שלא להשתמש על עור ללא קרם נלווה וממותג. תכיפות הטיפולים נוחה וניתן להקפיד ולשלב אותה בלו"ז גם של העסוקים ביננו. העור מרגיש בריא, חלק ונעים יותר למגע לאחר שימוש של שבועיים – אך ללא שינוי משמעותי בעומק הקמטים לעת עתה. המחיר יקר באופן משמעותי בהשוואה למכשיר המתחרה. לעומת זאת, המכשיר מעניק בטחון בשימוש, בעיקר בגלל שזכה לתו תקן רפואי עולמי."

ניתן להשיג בחנויות Premier ברחבי הארץ: ראשון לציון קניון הזהב, ירושלים בן הלל, אילת פארק הקרח, רמת גן קניון איילון, חיפה גרנד קניון ומרכז מבקרים עין בוקק ים המלח.

NEWA, מחיר 1,850.00 ₪

 • תחושה על העור: 3 כוכבים
 • תוצאות נראות לעין החל מהטיפול הראשון: 3 כוכבים
 • תוצאות בתום התנסות של שבועיים: 4 כוכבים
 • נוחות שימוש ונשיאה: 1 כוכבים
 • תכיפות ובטיחות הטיפולים: 3 כוכבים
 • מחיר: 5 כוכבים

סה"כ 19 נקודות

הראל שרון: "המכשיר קטן ונוח לאחיזה, אבל דורש כבל המחובר לחשמל ולא ניתן לשימוש בצורה אלחוטית. התחושה על העור נעימה אבל נדרשת מריחה של קרם נלווה הנמכר באתר המותג. גם כאן העור מרגיש בריא, חלק ונעים יותר למגע לאחר שימוש של שבועיים – אך ללא שינוי משמעותי בעומק הקמטים לעת עתה. תכיפות הטיפולים נוחה באופן יחסי אבל חוזקתו של המכשיר הנ"ל לעומת המתחרה הוא המחיר הנגיש."

ניתן להשיג באתר הרשמי: www.newaisrael.co.il

לסיכום, זיכרו שקיימים גם גורמים מכריעים נוספים למראה העור שלנו, כמו היעדר שינה איכותית, מה שמאפיין אנשים רבים בעולם המערבי והמודרני, ומה שפוגע בעור ולא מאפשר לו להטעין עצמו באנרגיה ולהתחדש ביום שאחרי. שימו לב שגם כשאין שמש בחוץ, וגם בחורף, השימוש בקרם הגנה מגן עלינו לא רק מפני סרטן העור אלא גם מפני הופעה של קמטים לא רצויים. התזונה היא הדלק של הגוף, ואנו נראים ומרגישים בהתאם למה שאנחנו אוכלים. מעבר לעניין ההשמנה, תזונה שאינה מאוזנת ונכונה לנו, תשפיע לרעה על עור הפנים, השיער וריח הגוף. מעבר לפן החיצוני, גם הבריאות תיפגע. כדי לשמור על חיוניות, מומלץ לאכול מזונות טבעיים ככל הניתן, ולהמעיט בצריכה של מזונות מעובדים ועתירי מלח, סוכר ושמן.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה