פרמייר ים המלח נכנסת לקטגוריה חדשה בישראל ומשיקה אתNUNA ‎

בתמונה: פרמייר ים המלח משיקה את NUNA (צילום: יח"צ חול)

בתום שנתיים של פיתוח – קבלו את הטכנולוגיה החדישה ביותר לטיפולי אנטי אייג'ינג

מאת: הראל שרון

בהשקה חגיגית במסעדת Hula בתל אביב, השתחרר לעולם מכשיר ביתי לטיפולי אנטי אייג'ינג של חברת פרמייר ים המלח בישראל. הנוכחים שמעו לראשונה פרטים על מכשיר ה-NUNA המבטיח (בשימוש בהתאם להנחיות) עור צעיר יותר, מוצק ורענן – עם תוצאות מיידיות, נראות לעין וארוכות טווח. בתזמון מושלם, הגיע למערכת מכשיר של חברה מתחרה הפועל על אותה הפונקציה, בשינויים טכניים שהיקף ההשפעה שלהם יתברר רק בהמשך הזמן, כאשר גם אותו מותג מתחרה מבטיח צמצום מראה הקמטים ושיפור מרקם העור בטיפול ביתי, בטיחותי ונוח, אבל טרם השימוש במכשירים הללו, כבר ניתן לעמוד על כמה הבדלים בין השניים, שיתכנו משמעותיים עבור הלקוחות הפוטנציאליים (יש לציין שהמכשיר נועד לגברים ולנשים)

אחד ההבדלים הבולטים הוא שהמכשיר של פרמייר הוא אלחוטי. הוא מגיע עם סוללה מהטובות והאמינות ביותר בשוק וניתן להטענה חוזרת ללא הגבלה ושימוש ללא הכבל הטורדני, לעומת המכשיר המתחרה, שמחייב את הלקוחה לעמוד מול כבל חשמלי ומגביל את התנועה והניידות של המטופל/ת. הבדל משמעותי נוסף הוא, שהמכשיר של פרמייר (NUNA) קיבל את דירוג הבטיחות והיעילות הגבוה ביותר והמאושר ע"י ה-FDA האמריקאי כמכשיר רפואי – FDA CLASS II (תו תקן רפואי עולמי) מה שמייצב אותו לא רק כבטיחותי אלא גם כיעיל בצורה מוכחת!

אז אמנם נכון שעדיין לא התחלנו את השימוש באף אחד מהמכשירים (לא NUNA ולא החברה המתחרה תחת שם כמעט זהה, דרך אגב) אבל כמה נקודות לזכותו של ה-NUNA מעניקות לו את תואר "חביב המערכת". הוא מיוצר בישראל לעומת המתחרים המייצרים בחו"ל, ונדרשים מספר קטן יותר של טיפולים להגיע לתוצאות נראות לעין לעומת המותג המתחרה. בחודש הראשון – שלוש פעמים בשבוע , 4-6 דק' בכל אזור מבוקש בתנוחת מתיחה כלפי מעלה, לאחר החודש הראשון (שימור) פעם בשבוע 4-6 דק' בכל אזור טיפול.

המכשיר מגיב למגע העור עם חיישנים רגישים, כאשר האור האדום והאינפרא האדום מעודדים ייצור קולגן ואלסטין, והאור הכחול מעודד את ניקוי העור מבקטריות אשר מובילות לאקנה. המיקרו ויברציות של המכשיר מעודדות סילוק שאריות שומן ואת חידוש תאי העור, והתוצאה היא עידוד ייצור קולגן ואלסטין ללא כאבים וללא הזרקות (מי שהתחילה כבר טיפולים של חומרים כמו בוטוקס או חומצה היאלורונית, מומלץ להתייעץ עם רופא מומחה לפני השימוש במכשיר מסוג זה, על מנת שלא לגרום לנדידה של חומרי המילוי)

מה העלות? 2900 ₪

ניתן להשיג בחנויות Premier ברחבי הארץ: ראשון לציון קניון הזהב, ירושלים בן הלל, אילת פארק הקרח, רמת גן קניון איילון, חיפה גרנד קניון ומרכז מבקרים עין בוקק ים המלח.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה