קסם נעורים

שוקו ולחמנייה (80׳) לאטה וקרואסון (20׳) החופש הגדול, בגד ים שלא מספיק להתייבש מרוב שימוש ודוהה ביחס ישיר להתכהות העור. נעורים, שמחה, חבר׳ה, לילות ללא שינה… אבטיח, סודות ונשיקות ראשונות. זהו מתכון גיל הנעורים שלא משתנה בשום עשור. בילדותי זה היה הכינרת ואצלה (בת ה-14) חוף הילטון תל אביב. אני באתי לעבודה עם אמא בשדות המנגו, לקטוף, לארוז ולשנע. היא באה עם אמא לעבודה לנסות מוצרי קוסמטיקה, לחקור ולתת פירוט וחוות דעת של נסיינית מדופלמת.

יש משהו בגיל הזה שמשאיר קו זוהר של קסם נצחי. אצלי זה מתבטא בריחות של שדות, קרם הגנה ופירות ואצלה זה כפי הנראה יהיה מלווה בריחות, מרקמים וסטייל של קוסמטיקה וטיפוח. ילדת הכפר וילדת העיר. שני דורות של נשים השבויות בריחות משכרים, מראות וזיכרונות שלעד יהדהדו אצלנו באלבום המשפחתי – ויום יבוא וגם הדור הבא יביא איתו סל זיכרונות ייחודי משלו, אבל מי יכול לנחש כיצד יראה השפתון של העתיד או מה הניחוח שילווה את זיכרונותיו? אני את שלי אוצרת קרוב לליבי. נשמח לשמוע גם מכן על ניחוחות הילדות הפרטיים שלכן:)

אנחנו כאן ב-NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה