ד"ר‭ ‬תציל‭ ‬אותי

ד"ר‭ ‬תציל‭ ‬אותי

שנת 2017 כבר‭ ‬פה‭ ‬כדי‭ ‬להישאר. ‬מודה‭ ‬שחיכיתי‭ ‬לה‭ ‬באופן‭ ‬אישי, ‬על‭ ‬שלל‭ ‬החידושים,‭ ‬הבשורות,‭ ‬השינויים‭ ‬וההבטחות‭ ‬ששנה‭ ‬חדשה‭ ‬מביאה‭ ‬עמה. ‭‬היא‭ ‬נכנסה‭ ‬‬לחיי‭ ‬כמו‭ ‬ששנים‭ ‬קודמות‭ ‬‬נכנסות‭ ‬לתפקיד,‭ ‬ללא השבעה‭ ‬מתוקשרת,‭ ‬בלי‭ ‬סינגל חדש או‭ ‬שער במוסף "7 לילות". ‬

היא פשוט‭ ‬התיישבה‭ ‬פה ובאותו‭ ‬הרגע‭ ‬ממש‭ ‬כאילו‭ ‬התהפכו‭ ‬תפקידינו. היא‭ ‬במנוחת‭ ‬"עשיתי‭ ‬את‭ ‬שלי‭ ‬ועכשיו‭ ‬אני‭ ‬נחה‭ ‬לי‭ ‬שנה"‬‭ ‬ואני‭ ‬חזרתי‭ ‬לרוץ‭ ‬מהר‭ ‬כדי‭ ‬להספיק‭ ‬להתעדכן‭ ‬בכל‭ ‬השלל‭ ‬שהביאה‭ ‬עמה. ‬מזל‭ ‬שהתחומים‭ ‬שאני‭ ‬צריכה‭ ‬ללמוד‭ ‬קשורים‭ ‬רק‭ ‬לטיפוח,‭ ‬יופי‭ ‬וקוסמטיקה,‭ ‬כי כבד בדקתי ולמדתי מהם‭ ‬צבעי‭ ‬העונה‭ ‬הקרה,‭ ‬איזה‭ ‬קרמים‭ ‬העור‭ ‬שלנו‭ ‬ישתה‭ ‬ואיזה‭ ‬ריחות‭ ‬ינדפו‭ ‬מאיתנו‭ ‬בשנה זו – כעת נשאר‭ ‬לי‭ ‬נושא‭ ‬אחד‭ ‬שלא‭ ‬טיפלתי‭ ‬בו עדיין, אסתטיקה‭ ‬רפואית.

תחום‭ ‬כמעט‭ ‬אינסופי, עולם‭ ‬ומלואו‭ ‬שממעטות‭ ‬לשוחח‭ ‬עליו‭ ‬חברותיי. תחום‭ ‬שרץ‭ ‬מהר‭ ‬יותר‭ ‬מהשנים‭ ‬שעוברות‭ ‬ומבטיח‭ ‬לטפל‭ ‬במה‭ ‬שהשאירו‭ ‬על‭ ‬גופינו, ללא דיון רציני ומעמיק "האם לשכב על מיטת הפלסטיקאי או ספת הפסיכולוג." על מנת לשפוך אור ולהבין את התחום הזה מקרוב, פניתי למרפאתו של אחד המפורסמים פה בארץ, הלא הוא ד"ר קליין, קבעתי פגישה עם אחד מרופאיו הפועלים בצוות, ד"ר רווה (דרך אגב ד"ר, אני פנויה לפרק ב'. סתם שתדע) התיישבתי בקליניקה המטופחת והתחלתי לפזר לעצמי את העשן. זה התחיל בשאלות על החידושים לשנת 2017 וגלש לשיחה אישית נהדרת, מלאה בהומור עלי, עליו ועלינו.

אז מה לוהט בעולם לשנת 2017?
ישבן ברזילאי מוגזם עם מותניים צרות בצורה לא פרופורציונלית. צורה שנלקחה כהשראה מעולם הקומיקס. גם עולם הגברים מתפתח במהירות מסחררת, עם טיפול בעצמות הלחיים, שתלים ללסת התחתונה, קוביות בבטן ועוד (איפה הגברים הללו ד"ר?)

בארץ לא נהוג ליישר קו עם הקצב המסחרר של העולם וזה בסדר. בכל זאת כמות מתיחות הפנים אצלנו גדלה מידי שנה, כמו גם הרמה והקטנת שדיים, וכעת דור חדש שהצטרף לריקוד הזה, דור הרבה יותר פתוח ומשוחרר, גורם למחירים להתמתן ולרדת, מה שמגדיל את כמות ה"רוצה, יכולה, עושה." שיטות ההזרקה והחומרים עצמם מתחדשים גם הם, וישנה כבר הדמיה תלת מימדית לתוצאה הרצויה. אמנם זה עדיין בחיתוליו, אבל בהחלט רלוונטי ומוריד את רמת הלחץ לפני טיפול.

מה‭ ‬לא‭ ‬תעשה‭ ‬השנה‭?‬
הרמת מצח, שתלים גדולים מידי בשדיים וניפוח יתר של השפתיים. אני לא עושה הגזמות.

אתה מתקן לעיתים גם טעויות של רופאים אחרים?
תיקנתי ואוסיף לתקן. למרות שזה תחום לא מדווח, אני מביו שלכולם יש טעויות ואני מכבד את הקולגות שלי. חשוב לי שמטופלת תצא מרוצה, שמחה ועם הגשמת החלום שלה.

נניח שטיפלתי, הזרקתי והרמתי, מהי הדרך הנכונה ביותר לשמור על זה?
1. גנטיקה (נו, באמת)
2. קרמים רגילים ואיכותיים – אין צורך להשתגע עם מותגים יקרים והבטחות שווא של חברות הקוסמטיקה. גם קרם פשוט עם ריח טוב יעשה את העבודה (תודה ד"ר, עכשיו אתה נזכר לאמר לי??)
3. טיפול קבוע אצל קוסמטיקאית (אולד סקול, להוציא שחורים, מסיכות הזנה וכו')
4. בוטוקס וחומרי מילוי בזמנים המדוייקים לך (אמממ… נגיד היום?)

מנקודה זו עוברת השיחה שלנו לפנים שלי. "תראי", הוא אומר, "אצלך יש גנטיקה מאוד מוצלחת בחלק העליון ופחות בחלק התחתון" (יופי, באמת תודה רבה לאמא) כמה דקירות קטנות ליד העין ונעלמת העייפות, נעלם התסכול והמרמור (אני?! ממורמרת?) ומייד אנחנו נכנסים לשיחה פילוסופית של שני אמנים עם תשוקה זהה לפיסול מדוייק, הוא בקנבס שלו ואני בשלי. בסופו של דבר שנינו מנסים להגיע, כל אחד בתחומו, לשורה התחתונה – "שיהיה יפה".

אני מרגישה שיכולתי לשבת על הספה בחדרו של ד"ר רווה ולהתפלסף לנצח על יצירה. ניכר שהוא מאוד נהנה מהעשייה שלו והביטחון שזה מעניק למטופלים, במיוחד בתחום זה של הגשמת חלומות. ד"ר רווה מייד מפעיל את כפתור ה"תעשה לי גם", ובמהירות האור אני מוצאת את עצמי עם קרם מאלחש, שותה קפה עם סויה, מיטה נוחה, רופא מתוק וחייכן לצידי, עדין ומהיר. בסך הכל 4 זריקות מהירות מלוות בצחוק מתגלגל, שלו ושלי, אמנם כואבות לשנייה (אבל היי, עברתי כבר שתי לידות) ואני קמה ומקבלת חיבוק של "אחרי הפעם הראשונה".

אני מפנה את המיטה למריחת קרם האלחוש שנמרח לאחר מתן הזריקה, ומעיפה מבט זריז בראי (מי זו? היא צעירה ממני בעשור) וכך נפרדת מהד"ר להמתין יום או יומיים עד שיעבור השוק ויפתחו לי שוב העיניים.

חלף שבוע והרופא מסמס לי "מה שלומך?" (מאוהבת) ואני משיבה "שלומי מצוין".

השינוי קטן אבל מדוייק ומשמעותי עבורי. אני זוהרת.

תודה‭ ‬ד"ר‭ ‬רווה‭ ‬ותודה‭ ‬למרפאת‭ ‬ד"ר‭ ‬קליין‭.‬

אני‭ ‬לבטח עוד‭ ‬אשוב‭.‬

*אפילו סימנתי לו v + על החולצה!
**מזרק קטן, ידיים יציבות, שלוש דקות של פחד.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה