היום אומנות

הצלם שאן ווי נולד וגדל בשנחאי וכעת מתגורר ויוצר בעיקר בניו יורק. עבודותיו הוצגו במבחר תערוכות בינלאומיות, ביניהן במוזיאון העיר ניו יורק, מוזיאון פילדלפיה לאמנות, מוזיאון מוסקבה לאמנות מודרנית והמוזיאון לאמנות בשנחאי. במקביל לתערוכות, תצלומיו הודפסו בעיתונים ומגזינים נחשבים כגון: GQ והעיתון The New Yorker

ועל מה המהומה? אולי דווקא בגלל שתצלומיו הם ההפך הגמור מהגלאם והזוהר שמציעים צלמים אחרים, הוא מייצר סקרנות טבעית כלפי מושא צילומיו, כאילו היינו כולנו קהל בתכנית ריאליטי המציצים פנימה אל חדרי השינה של אנשים מרתקים במראם, או באישיותם. יש משהו מאוד פגיע בהצגת צילומים ללא ריטוש או פילטר מחמיא, כי התרגלנו למגוון הרחב של פילטרים ומסיכות שמציעה רשת האינסטגרם, וכעת מציע לנו שאן ווי מנה הגונה של מציאות – היישר לפרצוף, ללא התנצלות על הפגמים השונים בגופנו או כניעה למוסכמות של מושא היופי המערבי. זוזי הצידה ג'יג'י חדיד, כי הנה באה האישה מהחלון של השכנים והיא יפה כמעט כמוך, בדרכה הייחודית.

www.shenphoto.com

אנחנו כאן ב- NAYA ננסה לתת לך ידע וטיפים בכל מה שהמומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך :)

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

 • הגב
  מירית
  מרץ 14, 2016 על 9:10 am

  בוקר נפלא ויום קסום לך הראל שרון ולכל חבריי נאיה…….

  בנינו הראל, התמונות הכי יפות הן תמונות ללא פילטרים……. אהבתי מאד את התמונות וכל תמונה מספרת סיפור מעניין מאד ❤❤

  הראל אני מאד אוהבת את הפוסטים שלך ואני מחכה שתעלה פוסט חדש ….. תמשיך כך ותודה לך ????????????????????????????????????

 • השאר תגובה