אינסטה מוד

מוכנים? חיוך רחב… וסלפי

דור הצעירים ילידי שנת 2000 ומעלה – משוכנעים שהם המציאו את תרבות הסלפי, אבל הדיוקן העצמי והעיסוק בהשתקפות שלנו, התחיל הרבה לפני המצאתו של מוט הסלפי. מאז תקופת הרנסאנס החל הז'אנר לתפוס תאוצה, כשהוא מקבל רוח גבית מאמנים מוערכים כמו רמברנדט וכמובן הדיוקנאות המפורסמים של וינסנט ואן גוך (דיוקן עצמי עם אוזן חבושה, 1889) ועד לימינו בעידן המודרני, עם אמנים כמו ג'סטין ביבר (???) שנכנסו לפנתיאון של גדולי היוצרים בהיסטורית האומנות.

אז זהו. שלא.

היום כבר לא מוכרחים להיוולד עם הכישרון של וינסנט ואן גוך. כל המכשירים הניידים מכילים את הפונקציה ההכרחית לצלם סלפי – ולצאת עם תערוכת יחיד. גם אם אין סיבה מיוחדת להנציח את ההשתקפות החיננית שלנו, אנחנו תמיד נמצא סיבה מספיק טובה, אז צללנו אל המאגר הגדול ביותר של דיוקנאות ברשת, אל האינסטגרם רחב הידיים, והבאנו לכם סדרת תמונות סלפי מדליקה של הכוכבות והכוכבים הכי גדולים, בסיטואציות הכי משעשעות, כי אם כבר סלפי – אז לפחות עם הפרצופים הפוטוגניים של ג'ניפר לופז ומיילי סיירוס.

אנחנו ב-NAYA סקרנים לשמוע את דעתכם. ספרו לנו מה תרצו לראות – לקרוא – ולחוות בפעם הבאה. לתגובות שלכם יש השפעה רבה, והן תמיד מתקבלות בברכה

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    לימור כהן
    ספטמבר 1, 2015 על 7:37 am

    הסלפי!!! גאון מי שהמציא אותו, עם הסלפי אנחנו מבינות כמה אנחנו יכולות לאהוב גם את עצמנו????וכן, מותר לנו❤️ זה די דומה לכך שאנחנו מסתכלות במראה ואוהבות את מה שאנחנו רואות???? אני מאחלת לכולנו לאהוב את עצמנו יותר ולעשות הרבה סלפי????

  • השאר תגובה