הגיעה השעה

בתמונה: ג'יגי חדיד לטומי הילפיגר מחיר 1140 ש"ח (יח"צ חול)

להזיז את השעה אחורה

כפי שקראתם כאן בעבר במילותיה של כתבתנו רוני מרו, שעון יוקרתי עדיין מהווה סמל סטטוס ולפעמים פתרון כמתנה לבן או בת הזוג, אבל נוכחותו חסרה לנו, הגעגוע למבט הגנוב בשעון שעל היד, התאמתו למערכת הלבוש או הנראות הכללית שבחרנו לנו, מה גם שהצעות נפלאות צדו את עינינו לאחרונה. שעונים עם קסם אמיתי ואמירה אופנתית, המחזקים את בחירת קונספט הלבוש שלנו. משעוני ספורט צעירים עכשוויים הגובלים בעתידנות ועד שעונים עם ניחוח קלאסי בשל.

כעת, כשאנו כה קרובים לשעון החורף (שעון חורף 2016 יתחיל רשמית ביום ראשון, 30 באוקטובר בשעה 02:00) בחרנו להציג בפניכם מבחר שעונים רחב ומגוון שיהלום את טעמו האישי של כל אחת ואחד מכם. החל משעוני יבנה-שעוני עדי, המציעים דגמים עם טכנולוגיה לווינית אשר לא מצריכה התעסקות עם החלפת הזמן אלא השעון מתעדכן אוטומטית, שעונים בעלי דיוק לוויני לכל נקודה בעולם המבוססים על מיקום באמצעות קבלת אותות מלוויני GPS לאורך כ-20 אלף ק"מ מעל פני האדמה, ועד השעונים של רשת פדני, המציגה תחתיה את קולקציות השעונים של כמה ממותגי האופנה המובילים בעולם, כמו טורי ברץ, מייקל קורס, מארק ג'ייקובס, ארמני, קרל לגרפלד וקייט ספייד.

במקביל לאלו, גם רשת JACKIE O מקבוצת סיטי טיים הצטרפה לקדחת השעונים, עם מבחר הצעות שיגרמו לכל כף יד להיראות מעט פוטוגנית יותר. בוודאי קראתם כאן בעבר על הרשת המאגדת תחתיה את התכשיטים של PANDORA, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE שעוני BULOVA ותכשיטי DIAMONFIRE.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    אוקטובר 27, 2016 על 9:41 am

    השעונים מדהימים ושיהיה לכם סוף שבוע מדויק ????

  • השאר תגובה