הקולקציה השנייה TOMMYXGIGI לקיץ 2017

מתוך התצוגה של טומי הילפיגר לקיץ 2017 (צילום יח"צ חו"ל)

הקליפורניה של ג'יג'י!

הדוגמנית האמריקאית ג'יג'י חדיד ממשיכה לעונה נוספת עם מעצב העל טומי הילפיגר, ובדומה לעונה הקודמת, גם העונה הפריטים המוצגים על המסלול יוצעו למכירה ברחבי העולם כולל חנויות טומי הילפיגר בישראל. השראת קולקציית הקפסולה "קיץ של אהבה" של TommyXGigi לעונת האביב-קיץ 2017, משלבת בתוכה נגיעות מהחוף המערבי (קליפורניה) עם טוויסט מהחוף המזרחי (ניו יורק) המזוהה עם המותג. הקולקציה מבשרת את החזרה של ג'יג'י הביתה, הנינוחות והרוגע של חיי החוף על גבי השמלות הקלילות, שילוב של תגים וטלאים על מגוון פריטים, בעוד הצבעים המזוהים עם מורשת המותג של טומי הילפיגר עדיין נוכחים לאורך הקולקציה.

לטומי הילפיגר יש היסטוריה ארוכה בעבודתו עם השראות מתרבות הפופ. משתפי פעולה מהעבר הכוללים את ביונסה, קייט הדסון, שרלוט גינזבורג, נעמי קמפבל, נעמי ווטס ואלכסה צ'אנג, ומעונות קודמות סוקי ואיימי ווטרהאוס ובהאטי פרינסלו, כל אחת מהן מחזיקה בסגנון ייחודי, נשים עם כוח העונות לכל הדרישות של "נערת טומי". יתר על כן, המותג צבר רשימה מרשימה של דוגמניות מובילות אשר הלכו על המסלול בתצוגות האופנה שלו, בינהן: קנדל ג'נר, היילי בולדווין, טיילור היל, ג'ורג'יה מאי ג'אגר, בלה חדיד, בינקס וולטון וסטלה מקסוול.

קולקציית הילפיגר אביב-קיץ 17, קולקציית טומי הילפיגר ספורט וקולקציית הקפסולה של חדיד יהיו זמינות בחנויות טומי הילפיגר ברחבי העולם, ובאתר המקוון Tommy.com

 

טווח מחירים: 269 – 1699 ₪
להשיג בחנות הדגל של טומי הילפיגר במתחם שרונה, חנות הדגל רמת אביב וברשת פקטורי 54

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה