הפקה מקורית

כשעברתי דירה לאחד האיזורים היותר שקטים של תל אביב, לא שיערתי שבמרחק פסיעה מכל הירוק הזה, הנוף לא מפסיק להשתנות. נעים מאוד – זו תל אביב. שילוב של ניגודים שנפרשים על כ- 52,000 דונם. אני אוהבת את הארכיטקטורה של העיר והאקלקטיות שבתיכנונה. לצד מבני הבאוהאוס עומדים מבנים מודרניים רמי קומה ומתחתם גינות ירוקות וחצרות לכלבים בלבד, חופי רחצה ובריכת מלחים באמצע הטיילת של העיר, הכל מהכל במיש-מש אחד שיוצר את האנרגיה הקסומה של העיר הזו.

יצאנו צוות NAYA ודילגנו להנאתנו באחד האיזורים המודרניים של העיר כדי להראות לכן בננות יקרות, איך ניתן עם שמלה אחת פשוטה ולא יקרה לשדרג את המראה שלך ובכל יום להפתיע את הקולגות במשרד במראה שונה, חדש ולא מתאמץ.

אנחנו ב-NAYA נוסיף לתת לך ידע וטיפים יעילים בכל תחום בו המומחים שלנו מתמקצעים. נעזור לך להתלבש בצורה שתחמיא לך, לבשל בריא, להכנס לכושר ולהפיק את הטוב ביותר מהמשפחה שלך – כל השאר עלייך 🙂

NAYA – הבית שלך להיות מי שאת

 

 • דוגמנית: נטלי עטיה
 • צלם: הראל שרון
 • סטייליסטית: מיכל עובדיה

 

מיכל עובדיה 054-210-6639
www.michalovadya.com

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

2 תגובות

 • הגב
  עדנה אזוב
  דצמבר 26, 2015 על 12:09 pm

  מהופנטת מכתיבה שלך יקירתי
  את בכתיבתך המשכנעת ,מחדירה בי האהבה לעיר ת"א,דבר שלא האמנתי שאוכל להגיד על העיר ת"א.
  אני ירושלמית גאה

 • הגב
  מירית
  דצמבר 26, 2015 על 12:18 pm

  נטלי אני מתמוגגת כל פעם מחדש מכתיבתך ואת גורמת לי להתאהב בך כל פעם מחדש וכן הראל הצלם, מיכל הסטייליסטית ואת גרמתם לי לראות את תל אביב באור קצת שונה ממה שאני רואה אותה …. אוהבת את האתר שלכם מאד ושתהיה לכולם שבת מבורכת ????

 • השאר תגובה