מתנות לאוהבים!

נטלי עטיה (צילום: fsmaldives)

זמן התחברות והידוק הקשרים:

על הגבול הדק שבין הפילוסופי לרומנטי, בחרנו לפתוח את האייטם במשפט קליט: “אהבה היא לא למצוא מישהו שאתה יכול לחיות איתו, אהבה היא למצוא מישהו שאתה לא יכול לחיות בלעדיו…” בט"ו באב מתעוררים בעולם (גם בתוכנו) כיסופים לחיים מלאים באהבה. מי בזוגיות, מי ביחידים, מי במשפחה. סידרו לנו מקובלים עתיקים יום שלם לציון ערכים של חיבור, נתינה ופיוס, עם המוני כוסות יין שיושקו בקול צליל רומנטי, וזרי פרחים מלווים בברכות ידהרו בטוסטוסים ליעדיהם, נשיקות רכות יחליפו בעלים. גם גילויי אהבה עצמית מקובלים עלינו – למי מאיתנו שעדיין לא חיים יחד. אז ליקטנו עבורכם רעיונות עבורו ועבורה, שהרי האהבה אין לה מגדר, צבע או גיל.

המתנה הנוצצת | תכשיטים
כי החברים הטובים ביותר של כולנו הם התכשיטים. מיהלומים אמיתיים ועד כאלו המנצנצים כמוהם. בעיצובים קלאסיים או חדשים. כמחווה לאהבה, חברות ושותפות. אפשרי כסט או מיקס בין מעצבים וסגנונות. התאהבנו בתכשיטי הגברים מזמן, ונודה אפילו בעירבוב בין המתנות והמגדרים. היום יש בהחלט שפע של תיכשוט יפיפה ולא יקר מחומרים טובים ועמידים בעיצובים נפלאים. אנחנו מעדיפים יהלומים אם אפשר…

המתנה הפרקטית | תיקים ארנקים ומה שבינהם
מדוע? כי רוב הנשים אוהבות תיקים וארנקים ולרוב הגברים אין. כי תיק חדש מעוצב ובצבעוניות מיוחדת הוא משהו שתמיד מעבירים לסוף הרשימה. כי רוב הגברים מעדיפים שאת תסחבי את הארנק המפתחות אצלך בתיק. כי החפצים הניידים בכיס קדמי של המכנסיים זה לוק נורא ואיום. ארנקים ותיקים מיוחדים לט"ו באב וגם כאלה שלא. כי גבר ואישה הנצפים עם הפריטים הללו כשהם מעוצבים, מדוייקים ונכונים, בטוח יודעים לבחור תכשיטים (ראה הנ״מ)

המתנה הריחנית | בשמים
חוש הריח קשור באופן ישיר לאהבה וזיכרון. נרצה שהחג הזה יישאר צרוב ליקירינו כחוויה נהדרת רומנטית אינטימית וקרובה. אני מודים שהיה קשה לבחור, ההיצע עשיר מאד ובקבוקי הבישום מעוצבים כמתנה בפני עצמה, אז יצאנו לרחרח והחלטנו על אלו…. צאו גם אתם לרחרוח זוגי ורכשו זה לזו או זה לזה או זו לזו, או לעצמכם!

המתנה הקלאסית | הלבשה תחתונה
כי החלום האמריקאי בחגים ומועדים כאלה, הוא משהו שספגנו כולנו. כי לנז׳רי הוא תשורה נעימה, חגיגית, סקסית ומפעילה את החושים שקשורים לאהבה, אינטימיות והומור מחוברים יחדיו. אי אפשר לטעות כאן.

המתנה המסנוורת | משקפיים
״העיניים הן חלון לנשמה״ אמרו חכמים לפנינו. אז נשמח להגן עליהן אצל יקירינו. משקפי שמש או ראיה, מעוצבים ואיכותיים (חשוב להקפיד בעניין הזה) יהוו אקססוריז מושלם וסגירת הלוק האישי. חשוב לזכור להתאים למבנה הפנים וסגנון הלבוש של מקבל המתנה, או להוסיף פתק החלפה. אנחנו באופן אישי אוספים כבר שנים משקפי שמש, כי האופנות מתחלפות אבל תמיד חוזרות.

המתנה המפתיעה | שעונים
פעם ברומנטיקה של לפני הפלאפונים הניידים, שעון היה מתנה יקרה אישית המסמלת מעברים, בר/בת מצווה, גיוס ושחרור חתונה ועוד. אביזר שימושי עם אג׳נדה אחראית והכרחית שמקבלים ממישהו קרוב. המתנה הזאת מרגשת את כולם תמיד, נסו ותראו.

המתנה הסימלית | טי שרט
קריצה, תשומת לב, פרקטית ונכונה לחודש החם בשנה. תמיד צריך עוד ממנה, תמיד נכון ותמיד כיף לקבל אותה במתנה. זוהי גם דרך מתוחכמת להגיד דברים שאי אפשר במילים. מה כתוב, מודפס או מאוייר על החולצה? מקפלים יפה, אורזים והנה אתם שם.

המתנה המאחדת | חוויה משותפת
במרוץ החיים הכללי, רגעי הביחד, הקסם של לחלוק חוויות קטנות, להכנס ל״בועה״ רומנטית, נעימה, שקטה. אם מתחשק לכם לפנות בתוך הטירוף הקיומי מקום לרגעים כאלו, אלו הן מתנות נפלאות. מעלות חיוך לא מתנשאות ובעיקר לא צריך להחליפן כי הן לטעמם של כולם.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה