תיק תק, תיק תק

(בתמונה: טורי ברץ' לפדני)

כבר שנים רבות שאין לנו שעון על היד, השעה מגיעה אלינו מכל צג אפשרי. צג הפלאפון, המחשב, הטלויזיה או על קירות במשרדים שונים. כשהיינו נוער, שעון היה אקססורי יוקרתי, נחשב, המהווה מתנה בעלת נפח משמעותי. משם עברנו לשעון יד לגיוס, חזק חכם ועמיד. איכשהו, במהלך התבגרותנו והתפתחותה של המדיה נעלם השעון מפרק היד שלנו והשקענו בתיכשוט שונה.

נכון ששעון יוקרתי עדיין מהווה סמל סטטוס ולפעמים פתרון כמתנה לגבר אבל נוכחותו חסרה לנו, הגעגוע למבט הגנוב בשעון שעל היד, התאמתו למערכת הלבוש או הנראות הכללית שבחרנו לנו, מה גם שהצעות נפלאות צדו את עינינו לאחרונה. שעונים עם קסם אמיתי ואמירה אופנתית, המחזקים את בחירת קונספט הלבוש שלנו. משעוני ספורט צעירים עכשוויים הגובלים בעתידנות ועד שעונים עם ניחוח קלאסי בשל.

באופן אישי, אנחנו אנשים של קלאסיקה, אבל הופתענו לגלות עיצובים חדשים ומפתים שנשמח להתחדש בהם. אספנו כמה דוגמאות בטווח מחירים גדול ובמנעד עיצובים מפתיע. למרות המלצות המעצבים והמוכרים לשעונים, אין אג׳נדה ברורה לגבי העונד אותו, והוא אינו מבדיל בין דת, גזע, צבע מין או לאום. קחו את הזמן למצוא לכם שעון המתאים לאישיותכם ולקצב שלכם.

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

תגובה 1 בלבד

  • הגב
    מירית
    אוגוסט 31, 2016 על 10:47 am

    השעונים מדהימים אך לצערי הם רק ליופי וזה רק בגלל שיש לכולנו, כמו שכתבתם, את הפלאפונים !!!!!
    שיהיה לכם המשך יום מדהים ❤❤❤❤

  • השאר תגובה