רשת WESHOES בקולקציית קיץ מרעננת

(צילום: שי יחזקאל)

"A shoe has so much more to offer than just to walk"

אחד השינויים המכריעים ביותר שעוברת כיום רשת CROCS&MORE היא שינוי שמה ומיתוגה מחדש כרשת WESHOES המציעה תחת כנפיה הרחבות מגוון רחב של מותגי נעליים (כיום קיימים ברשת מעל 20 מותגים בינלאומיים) כאשר צמיחתה כרשת מתבטאת גם במיצוב נכון ויסודי של שני מותגי ה"פרייבט לייבל" הבולטים שלה העונה, "Candy" הפונה בעיקר לילדות ואחותה הבוגרת יותר – העונה לשם "SEVENTY NINE" המיועדת לנשים וגברים.

לקיץ הקרוב בחרו ברשת WESHOES להתמקד בדגמים פרקטיים, עמידים ובעיקר נגישים לצרכן, כמו סדרת נעלי ה-Blundstone שלעולם לא מתעייפת, הנעליים האוסטרליות הנמכרות בעולם, שאצלנו בארץ הפכו לתופעה של ממש ונמכרות כלחמניות חמות מחוץ לחלון ביתה של אודטה שוורץ.

את הסגנון המוכר של Desigual תמצאו שוב בסדרת נעליים עשירה בצבע ודרמה, במקביל לדגמים הקלאסיים של קרוקס שאמנם לא יתאימו ליציאה או בילוי אבל יתנו מענה לכל פעילות שדורשת יציבות ונוחות מירבית. מבחר הנעליים והמותגים שתמצאו לעונה הקרובה ברשת, מתאפיין בגזרות ספורטיביות לצד האלגנטיות, עיצובים חדשים אשר מחליפים את הסניקרס הקלאסיות והמוכרות, צבעוניות עזה ומהפנטת לצד הצבעים העדינים והרגועים ובכך הופכים את הקיץ לנעים יותר עם צבעי הפסטל, הזהב והברונזה שלוקחים חלק ניכר בקולקציה.

 

טווח מחירים:
120 – 650 ש"ח

ניתן להשיג ברשת חנויות WESHOES ואתר האונליין www.weshoes.co.il

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה