מי אני היום?

(pixabay.com)

אני אוהבת לשאול את עצמי מדי פעם "מי אני היום?" והמחשבות שהתעוררו אצלי לאחרונה הן שיש המון נשים מדהימות בעולם וכל אחת היא ייחודית ומיוחדת בדרכה כמו שהיא. עם זאת, אין אחת בדיוק כמוני ואין אחת בדיוק כמוך. אני מזכירה לעצמי כל יום מחדש שאני יפה בשלמותי, מיוחדת ונפלאה בדיוק כמו שאני. הסגנון הייחודי שלי זוכה להערכה ולמחמאות מהסובבים אותי. כל התחושות הרעועות שחוויתי לאחרונה מתפוגגות ועוזבות את מהותי… ומתפנה מקום לתחושות חיוביות ולאהבה.

במיוחד עכשיו, השנה החדשה נכנסת ומסתמן אצלי שיפור ניכר בגישה ובהרגשה ומתגלה לי פתאום אופק חדש. אבל מה עושים כאשר חשים "הרגשה נמוכה"? מה היא ואיך מתמודדים איתה? לפני יומיים שאלה אותי אחת המתאמנות שלי מה עושים כשנמצאים בהרגשה ״נמוכה״? דיברה על כמה זה קשה וכמה היא נלחמת ב להעלים את ההרגשה הזו. אז דיברנו, בדקנו והגענו למסקנה שכל תחושת הכישלון ותחושת הדחייה, חוויה של "לא שווה" ושל חוסר אהבה ועוד כל מיני תחושות בסגנון התדר ה״הנמוך״ הזה, במציאות לכל אלו יש צורך אמיתי וממשי להתקיים בנו. אין טעם להלחם ולנסות לבטל את הצורך הזה, גם אם הוא מופיע עם התדר ה״נמוך״ שלו, פשוט להסכים לתת לו מקום.

רק לזכור שזה מה שיש כרגע וזה זמני. אם נאפשר לצורך הנמוך ביטוי, נוכל לאחר מכן לעלות את הצרכים ה״גבוהים״ שלנו: חוזקות ועוצמות שיש בנו, תחושת ההתפתחות וההצלחה שלנו, חמלה ואהבה ללא תנאי. אז אני מאחלת לכן לחוות את העוצמות והייחודיות שבכן ולא לשכוח זאת בשגרת היום יום מול הילדים, מול בן הזוג, מול ההורים והקולגות ומול כל מי שאת פוגשת בדרכך.

אם את בוחרת לעשות שינוי כל שהוא – שינוי קל יותר לעבור ביחד עם ליווי מקצועי.
אני כאן ואני מחויבת לתהליך.

שבוע טוב ומבורך ️.

עדן מילר רוזנבאום
מנטורית ומאמנת אישית בכירה
052-4084242

פייסבוק: עדן מילר

מאמר הקודם
מאמר הבא

זה יכול לעניין אותך

אין תגובות

השאר תגובה